Birek’in Düzlüce Mahallesinde Halk Toplantısı Düzenledi

Birecik Kaymakamı Kadir PERÇİ bu kez de Düzlüce Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

3834 Okunma
Birecik Kaymakamı Kadir PERÇİ, vatandaşların sorunlarını dinlemek, görüş ve önerilerini almak, çözüm önerilerini değerlendirmek amacıyla halk toplantılarında vatandaşlar ile bir arada olmaya devam ediyor.
  
Oldukça samimi ve sohbet tadında geçen toplantıda, vatandaşlar taziye evi, yol ve elektrik gibi sorunları gündeme getirdi.
 
Birecik Kaymakamı Kadir PERÇİ, vatandaşlara: “Sizler için kurum amirlerimiz ile birlikte buradayız. Varsa bir talebiniz bizlere söyleyin birlikte çözüm üretelim” dedi. Düzlüce Mahallesi sakinleri, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Kaymakam Kadir PERÇİ ile kurum amirlerine teşekkür ettiler. 
 
Birecik Kaymakamının bu ziyaretine, Birecik Garnizon Komutanı Yener UMUL, Birecik İlçe Jandarma Komutanı Harun ÇETİNKAYA, AK Parti İlçe Başkanı Müslüm KAYNARPINAR, AK Parti Genel Merkezinin belirlediği İlçe Başkan Adayı Mehmet ÖZBAKAN, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Birecik Şube Müdürü Müslüm ŞAHİN, ŞUSKİ İlçe Sorumlusu Mustafa KARADAŞ ve daire amirleri eşlik ettiler.
 
 
Etiketler Şanlıurfa Birecik Halk Toplantısı Düzlüce Mahallesi