Şehirden Kaçmak İçin Kıyamet Kopardı!

Şanlıurfaspor geçtiğimiz gün yaşanan darp olayı ile gündeme oturdu.

31225 Okunma

Sarı yeşilliler Mertcan Çam’ın ailesinin Başkan Emin Yetim’in futbolcuyu darp ettiği iddiası ile ortalığı karıştırmasının ardından biranda Türkiye Gündemine oturdu.

Şanlıurfaspor’dan yapılan açıklamada ise Mertcan Çam’ın dışardan gelen birkaç kişi tarafından darp edildiğini iddia etti.

GEÇTİĞİMİZ GECE ASPOR URFA’YI KARALADI

Olayın duyulmasının ardından Ziraat Türkiye Kupası maçlarında Şanlıurfaspor’u ötekileştirerek hiçbir maçını yayınlamayan ASPOR Ekranlarında Şanlıurfaspor yerden yere vuruldu. Programın sonlarında ise program sunucuları konunun Şanlıurfaspor ve Şanlıurfa ile alakasının olmadığını belirterek şahısları suçladı.

ULAŞIMIYORUZ ELİMİZDE RESİMLERİ VAR

Öte yandan Şanlıurfaspor’da kiralık olarak top koşturan Mertcan Çam’ın dayak yeme olayının ardından Çam ve ailesi ASPOR ekranlarında yaygara koparttı.

Mertcan Çam’a ulaşamadıklarını belirten aile ellerinde darp resimlerinin olduğunu ifade ederek çelişkili sözler sarf etti.

AĞZI BURNU KANLAR İÇİNDE

Ayrıca programa bağlanan Mertcan Çam’ın ağabeyi Yiğit Çam ağlayarak kardeşinin ağzının burnunun kanlar içinde olduğunu ve burnunun kırıldığını ifade etti.

Bugün yayınlanan fotoğrafta ise Çam’ın sadece başının sağ tarafında hafiften kızarmaların olduğu görüldü.

ŞANLIURFASPOR’A OYNANAN OYUN MU?

Şanlıurfaspor yaşanan bu olay sonrasında ülke gündemine otururken bazı Şanlıurfaspor taraftarları bunun bir oyun olduğunu iddia ederek devre arasına yakın bir süreçte böyle bir oyunun olması Şanlıurfaspor’a transfer konusunda büyük zarar vereceğini ifade etti.

DARP KİM TARAFINDAN YAPILDI!

Şanlıurfaspor’un adının kirletilmesi ve olayın bu denli büyümesi Şanlıurfa ve Şanlıurfaspor’a büyük zararlar verdi. O nedenle futbolcuya yapılan bu saldırının kim tarafından yapıldığı biran önce tespit edilerek Şanlıurfaspor üzerindeki bu kara lekenin temizlenmesi gerekiyor. 

Etiketler Şanlıurfaspor Mertcan Çam Emin Yetim ASPOR