Şanlıurfaspor Kupa Maçını da Mardin’de Oynayacak

Şanlıurfaspor sahasında oynaması gereken karşılaşmaları sahasında yaşanan çim sıkıntıları nedeniyle başka şehirde oynamak zorunda kalıyor.

22289 Okunma

Ligin ikinci haftası öncesinde maçın oynanacağı 11 Nisan Şehir Stadyumunda incelemelerde bulunan Şanlıurfaspor yöneticileri zeminin bozukluğunu gördü ve rezalet başlıklı bir haber yayınladı. Haberin ardından Şanlıurfaspor sevdalılarının aklıyla dalga geçercesine Gençlikspor İl Müdürlüğü tarafından Şanlıurfaspor yalandı ve zeminin iyi olduğu ifade edilerek uzaktan çekim fotoğraflar yayınlandı.

Şanlıurfaspor’u yalanlayan Gençlikspor İl Müdürlüğünün haberi asılsız çıktı. Şanlıurfaspor’un korktuğu başına geldi ve stadyum arayışına girdi. Ligin ikinci haftasında evinde oynaması gereken maçı Mardin 21 Kasım Stadyumunda oynayan Sarı Yeşilliler kupa maçı içinde Mardin’e gidiyor. Şanlıurfa Temsilcisi 19 Eylül Salı günü Mardin’de Pazarspor ile karşı karşıya gelecek. 

Etiketler Şanlıurfaspor Kupa Mardin Pazar Rezalet 21 Kasım
  1. Yorum Yapan : Belediyeye verilsin

    Urfada onlarca park var. Hicbiri yazin kurumaz. Ne hikmeyse stat her sene mahvolur. Stat belediyeye verilmeli ki cimler korunsun