İpekyol GM’ den Halfeti gezisi

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı İpekyol Gençlik Merkezi Saklı cennet Halfeti’ ye gezi programı düzenledi.

15804 Okunma
Gezi hakkında bilgiler veren İpekyol Gençlik Merkezi Müdürü Müslüm AKTABUR; Gençlik Merkezi olarak gençlerimizle birlikte birçok etkinlik ve faaliyet düzenledik. Okulların açılmaya başladığı bugünlerde gençlerimize moral vermek, akranlarıyla birlik ve beraberlik içinde kaynaşmalarını, barış ve kardeşlik içinde paylaşımcı bir gençlik için gençlerimiz ve eğitmen arkadaşlarımızla ilimizin en güzel yerlerinden biri olan saklı cennet Halfeti’yi görmek, tarihi ve kültürünü yaşamak adına bu programı düzenledik.  Sadece gezi programını düzenlemekle kalmadık aynı zamanda gençlerimizle birlikte çevre temizliği ve genç gönüllüler projesi ile de ağaçlara kuş yuvası yaptık. Gençlerimizle hoşça vakit geçirip mutlu olduklarını görmek bizleri de mutlu ediyor dedi.
 
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü M. Hakan KEŞKÜŞ ise; Gençlerimiz yıl içersinde Gençlik Merkezlerinde gayet güzel çalışmalara imza atmaktalar. Bugünde gençlerimizi ödüllendirmek adına Halfeti gezisi düzenledik. Emeği geçen başta Sayın Valimiz Abdullah ERİN, Vali yardımcısı Ufuk AKIL, Gençlik Merkezi Müdürü Müslüm AKTABUR, ipekyol Gençlik Merkezi eğitmenleri ve öğrencilerine teşekkür ediyorum. Tüm gençleri Gençlik Merkezlerinden istifade etmeye davet ediyorum. Dedi .
 
Etiketler Halfeti Şanlıurfa Gençlik Spor