Şanlıurfa magazininde bu hafta

Urfaobjektif.com magazin bölümünde Şanlıurfalı ünlüler, Urfa’nın magazinsel olayları yer alıyor.

16254 Okunma
İşte Urfa’nın ve Urfalıların magazin olayları;
 
Şanlıurfalı ünlü sanatçı Müslüm Gürses Klarnet Festivali kapsamında düzenlenen ustaya saygı konserinde tekrardan sevenleri tarafından anıldı.
Urfalı sanatçının eserleri Bostancı Gösteri Merkezinde birçok sanatçı tarafından seslendirildi. 
 
 
Geçtiğimiz hafta Şanlıurfalı ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses yıllar önce yaptığı İbo Show’dan bir görüntüyü sosyal medya hesabından paylaştı. 
Kendi şarkısını okurken kendisine eşlik eden bir kadının görüntülerini paylaşan İbrahim Tatlıses ne olur ne olmaz diye videoda dans eden kadından özür diledi. Kadından izin almadan görüntüyü paylaşan İbrahim Tatlıses tablo o kadar hoşuma gitti ki dayanamayıp koydum dedi. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımın ardından ünlü sanatçı paylaştığı görüntüyü hesabından kaldırdı. 
 
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba'nın "Ayrandan sonra milli içeceğimiz üzüm suyu olacaktır. Kebap veya diğer yemeklerin yanında ayran ve üzüm suyu ikram edilsin" şeklindeki çağrısına Urfalı sanatçı İbrahim Tatlıses şu ifadelere yer verdi; “"Şanlıurfa'nın sevgili Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, madem her lokantada kebabın yanında üzüm suyu da içilmeli diyor, ben de katılıyorum ve üzüm suyunu en iyi yapan firmayla anlaşıp, hemen siparişimizi vereceğiz. İlk ben içeceğim üzüm suyunu. “dedi.
 
 
Şanlıurfalı İbrahim Tatlıses ile ilgili bir diğer haber ise Rap dünyasının ünlü ismi Sagopa Kajmer’in yaptığı açıklama oldu. Sagopa Kajmer Şanlıurfalı sanatçıyla ilgili  İbrahim Tatlıses’i dinlediğini halen çok sevdiğini söyledi.
 
İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Deniz Berdan defilesinde podyuma çıktı. İlk kez mankenlik yapan İdo'yu annesi Derya Tuna ayakta alkışladı.
 
Etiketler Şanlıurfa Magazin Urfalı Ünlüler