Viranşehir’den kulüplere 100 bin TL yardım

Viranşehir Belediyesi, Amatör Spor Kulüplerine destek vermeye devam ediyor.

11778 Okunma
İlçede faaliyet gösteren 3 Amatör Spor Kulüplerine destek verme kararı alan Viranşehir Belediyesi, 100 Bin TL nakdi yardımda bulunmak üzere 3 Kulüp yöneticileri ile protokol imzaladı.
 
Belediye toplantı salonunda gerçekleşen protokol törenine Viranşehir Belediye Başkanvekili İlçe Kaymakamı Ömer, Belediye Başkan Yardımcıları Mahmut Şık, Arslan Çiftçi ,Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Çoban, Mali Hizmetler Müdürü İlhan Akbaş, Viranşehir İdmanyurduspor Kulüp Başkanı Ahmet Saçıkırmızı, Viranşehirspor Kulüp Başkanı Hamit Eren, Sanayispor Kulüp Başkanı Fahrettin Bahdar ve Viranşehir Belediyespor Kulüp yöneticisi İbrahim Kahraman katıldı.
 
Protokol öncesi kısa bir açıklama yapan Belediye Başkanvekili İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit, Viranşehir Belediyesi olarak spor ve sporcuya her alanda önem verdiklerini ve Sporcu ve Kulüplere destek sunmaya devam ettiklerini kaydetti.
 
Daha önce malzeme ve 40 Bin TL’ye yakın yardımda bulunulduğunu sözlerine ekleyen Çimşit, bugün 3 Amatör Spor Kulübüne 100 Bin TL’ye nakdi yardımda bulunmak üzere protokol imzaladıklarını söyledi.
 
Amaçlarının çocukları kötü alışkanlıklardan uzak tutulup sporu sevdirmek ve İlçedeki sportif faaliyetlerin üst seviyeye çıkarılması olduğunu dile getiren Çimşit, Nakdi yardımın hayırlı uğurlu olması temennisinde bularak 3 Kulübe başarı dileklerinde bulundu.
 
Amatör Spor Kulüp Yöneticileri ise, yardım dolayısıyla memnuniyet duyduklarını dile getirerek  Viranşehir Belediyesine teşekkür etti. 
 
 
Etiketler Viranşehir Belediyesi Şanlıurfa Spor Klübü Yardım