Viranşehir Belediyesi’nden “ Güle Güle Mehmedim ” Projesi

Viranşehir Belediyesi, Sosyal Belediyecilik anlayışı gereği birçok sosyal projeye imza atmaya devam ediyor.

7854 Okunma
Daha önce 627 Asker Ailesine nakdi yardımda bulunarak bir ilki gerçekleştiren Viranşehir Belediyesi, Sosyal belediyecilik gereği önemli hizmetleri bir bir hayata geçiriyor.
Son olarak farkındalık yaratmak anlamında birçok projeyi hayata geçiren Viranşehir Belediyesi, “  Güle Güle Mehmedim ” projesi ile 1400 Askere Askerlik ile ilgili temel malzeme desteğinde bulunmaya hazırlanıyor.
Proje kapsamında Belediye toplantı Komisyon Başkanı Belediye Başkan Yardımcısı Arslan Çiftçi ve komisyon üyeleri huzurunda 1400 Askere “ Askerlik ile ilgili temel malzeme alım ihalesi ” yapıldı.
Basına açık şeffaf olarak gerçekleşen ihaleye 1 istekli katıldı. İhalede isteklinin sunmuş olduğu teklif komisyonca okunduktan  sonra yaklaşık maaliyete yakın teklif almak için açık oturuma ara verildi.
İkinci teklifin sunulmasından sonra ihale sona erdi.
İhale sonrası kısa bir açıklama yapan Viranşehir Belediye Başkan Yardımcısı Arslan Çiftçi, İhalenin hayırlara vesile olmasını temenni ederek katılan istekliye teşekkür etti.
Viranşehir Belediyesi olarak Sosyal Belediyecilik gereği birçok önemli hizmete imza attıklarını sözlerine ekleyen Çiftçi, “ Projeler kapsamında yeni bir çalışma yapmak için ilk adımı bugün attık. Projemizin adı “ Güle güle mehmedim ” projesidir. Bu kapsamında ilçemizdeki 1400 vatani görevini yapacak olan Mehmetçiğe malzeme yardımında bulunmak için harekete geçtik. Umarım faydalı bir çalışma olur. Şimdiden Projemizin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum ” diye konuştu.
 
 
Etiketler Mehmetçik Güle Güle Mehmedim Viranşehir Şanlıurfa