Karaköprüdeki o güzergahlarda eksiklikler var

Şanlıurfa’daki otobüs güzergahlarının genel durumu tekrar gözden geçirilmek üzere Belsan Genel Müdürlüğü ve Ulaşım Daire Başkanlığına iletildi.

6469 Okunma
Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesinde aktif olan şehir içi otobüslerinin 71 ve 71A güzergahlarında bir eksiklik olduğunu düşünen vatandaşlar Belsan Genel Müdürlüğü ve Ulaşım Daire Başkanlığının hatların ve durakların durumunun tekrardan gözden geçirilmesini istedi. Şanlıurfa’daki sorunları sık sık gündeme taşıyan Bekir Şirinoğlu yazısında şu ifadelere yer verdi; “Sayın BELSAN Genel Müdürü Nusret Urmak ve Ulaşım Daire Başkanlığı Sayın Can Hallaç
Karaköprü Güzel şehir halk otobüslerinin güzergâhı yeniden gözden geçirilmeli. 71 ve 71a güzergâhlarında bir eksiklik var.71 nol’u  Otobüs Karaköprü Milli Eğitim önünde durmuyorsa rampayı çıkmanın ne âlemi var. Recep Tayyip Erdoğan parkının yanından 104.caddeye girip yeni yola girmesi daha isabetli olmaz mı? 71a otobüsü ise Güzel şehir parkı kavşağında değil de yukarılarda veya aşağılarda duruyor. Yaşlısı hamilesi eşyası olan mahalle sakinleri yeni doğuş inşaatıyla GAP başkanlığı arası ulaşım yok bu güzergâhın yeniden gözen geçirilmesini talep ederler. Yağmur geliyor kapalı durakları da unutmamak gerekir.” Dedi.
 
 
Etiketler Şanlıurfa Bekir Şirinoğlu Otobüs Güzergahı Karaköprü