Demirkol, Urfalı Gençlere Deneyimlerini Anlattı

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Şanlıurfa Şubesi Gençlik Kurulunun düzenlediği “Şanlıurfa’da Belediyecilik ve Yerel Siyaset” programında gençlere deneyimlerini anlatıp, merak ettikleri soruları yanıtladı.

6594 Okunma
Başkan Fevzi Demirkol, Şanlıurfa Genç MÜSİAD’ın “Şanlıurfa’da Belediyecilik ve Yerel Siyaset” programının konuğu oldu. MÜSİAD Şubesinde düzenlenen programa konuşmacı olarak katılan Başkan Demirkol’u, Genç MÜSİAD Şube Başkanı Osman Yetkin ve üyeleri karşıladı. Tanışma ile başlayan söyleşide Başkan Demirkol, ilk olarak Haliliye Belediyesi olarak yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgiler verdi. Yapılan hizmetlerle ve yapılması planlanan çalışmalarla ilgili soru, cevap şeklinde devam eden söyleşinin son bölümünde Başkan Demirkol, gençlere tecrübelerini aktardı. Geçmişte yaşadığı olaylardan bahsederek, çözümleri konusunda gençlere bilgiler veren Başkan Demirkol, gençlere bazı tavsiyelerde de bulundu.
Başkan Demirkol, geleceğin teminatı olan gençlere çok önem verdiğini ve bu nedenle gençliğe yönelik hizmetleri çalışmalarında her zaman ilk sıralarda tuttuklarının altını çizdi. Gençlere; “gelin bu şehir için birlikte çalışalım, geleceği birlikte inşa edelim” diyen Başkan Demirkol, konuşmalarını Çanakkale’de vatan savunması için şehit düşen gençleri hatırlatarak bitirdi.
 
Programın sonunda Genç MÜSİAD Şube Başkanı Osman Yetkin, Başkan Demirkol’a konuşmalarından dolayı teşekkür ederek, plaket takdiminde bulundu.
 
 
Etiketler Şanlıurfa Müsiad Haliliye Deneyim Fevzi Demirkol