Viranşehir Belediyesi Whatsapp’ta

Viranşehir Belediyesi, Halka daha hızlı ve etkin hizmet sunabilmek, vatandaşlardan gelen talep ve görüşleri daha hızlı değerlendirebilmek amacıyla Whatsapp iletişim hattı’nı kurdu.

8124 Okunma
Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Viranşehir Belediyesi, bir ilke daha imza atarak ‘Whatsapp İletişim Hattı’nı hizmete sundu.
Vatandaşlar artık her türlü talep, şikayet ve önerilerini belediye yetkililerine mobil telefonları üzerinden anlık iletebilecekler.
Kurulan  0552 106 63 63 nolu WhatsApp iletişim numarasını akıllı telefonlarından rehberlerine yükleyen vatandaşlar, Whatsapp uygulaması ile internetin olduğu her yerden belediye yetkilileri ile anlık çevrimiçi iletişim kurabilecek, her türlü şikâyet ve taleplerini görüntülü veya yazılı bir şekilde yetkililere iletebilecek.
Belediye yetkililerine Whatsapp İletişim hattı üzerinden iletilen talepler ise Beyaz Masa birimi tarafından ilgili birimlere aktarılarak kısa sürede çözüme kavuşturulacak.
Teknolojiyi aktif kullanan vatandaşlar  0552 106 63 63 numaralı Whatsapp iletişim hattının yanı sıra belediyeye ücretsiz 153 numaralı telefon hattı ve 0 414 511 30 81 numaralı belediye telefon hattını arayarak ulaşabilecekleri gibi Viranşehir Belediyesinin resmi web sitesi adresi üzerinden de ulaşabilecekler.
Hayata geçirilen yeni uygulama hakkında kısa bir açıklama yapan Viranşehir Belediye Başkanvekili İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit, Belediyelerde halkla ilişkilerin önemine değinerek, sosyal medyanın yanı sıra teknolojinin nimetlerinden yararlanılması gerektiğini söyledi.
Çimşit, “ Günümüzde akıllı telefonlar hayatımızın her alanında yer alıyor. Özellikle iletişim ve mesajlaşma uygulamalarının başında da Whatsapp geliyor. Bizde kurduğumuz ‘Whatsapp İletişim Hattı’yla vatandaşlarımızdan gelecek görsel-yazılı her türlü talep veya şikâyete çok hızlı bir şekilde çözüm getirebileceğiz. Hattımıza fotoğraf, video ya da yazı olarak gelen her bilgi Beyaz Masa birimi tarafından hemen değerlendirilip ilgili birimler harekete geçirilecek. Çözümün her aşamasında vatandaşımıza da gelişmelerle ilgili bilgi verilecek” dedi. 
 
 
Etiketler Şanlıurfa Whatsapp Viranşehir