81 ilden Trabzon’a gittiler

Gönül Bağı projesi kapsamında Trabzon’da düzenlenen etkinliğe Şanlıurfa’dan da katılım sağlandı.

7723 Okunma
Şanlıurfa’dan İsmail Acar ve Muhammed Pilis kenti temsilen gönül bağı projesine katılım sağladı. Öte yandan iki Urfalı ismin projede Şanlıurfaspor atkısı takması dikkat çekerken ev sahibi olan Trabzonlu gençler Şanlıurfa ve Şanlıurfaspora destek çıktı.
 
Türkiye Gençlik Konseyi Türkiye’nin farklı şehirlerinden gelen gençler kardeşlik bağını güçlendirmek adına gerçekleştirilen Gönül Bağı projesinin bu defaki durağı Trabzon’du.
 
Bu yıl Trabzon’da gerçekleştirilen programa Türkiye Gençlik Konseyi Genel Başkanı Mekan Görük  Genel Başkan Yardımcıları Kasım BAĞDU, Emre BUDAK, Şanlıurfa Teşkilatından İsmail AÇAR ve Muhammed PİLİS ‘in yanı sıra diğer İl Başkanları ile  asil üyeler katılım sağladı.
 
Proje kapsamında Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk’e ziyaret gerçekleştirildi. Konferans salonunda gerçekleştirilen ziyarette Türkiye Gençlik Konseyi Genel Başkan Yrd. Ve Hatay İl Başkanlığı kurucu başkanı Kasım BAĞDU 55 İldeki gençlik adına yapılan ve yapılacak olan projeler hakkında bilgi verdi.
Yapılan ziyaretten memnuniyetini dile getiren, Gençlik ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk'te konuşmasında şunları söyledi: "Gönüllerin bir olduğu bu güzel projede emeği geçen herkese teşekkür eder böylesi güzel projede ülkemizin her tarafından gençleri Trabzon’da ağırlamak bizi onurlandırdı. Bu yolda tüm Türkiye Gençlik Konseyi teşkilatına başarı dileklerini iletti."
 
Projenin her anını dolu dolu programlarla geçmesini sağlayan, projede çok büyük emek harcayan, bu kadar gönlü güzel insanın bir araya gelmesine vesile olan, ev sahipliği yapan, misafirperverlikleri ve sıcak karşılamaları için, Trabzon İl Başkanı Yunus Emre Murat ve Türkiye Gençlik Konseyi Trabzon teşkilatına teşekkür edildi ve Kardeş Takım olan ŞANLIURFASPOR ‘un Atkısı Hediye Edildi.
 
 
Etiketler Şanlıurfaspor Trabzon TGK