Su Faturalarına Urfaspor Katkı Payı Konulsun!

Şanlıurfaspor oynadığı oyun ve aldığı sonuçlarla taraftarlarını mutlu etmeye devam ediyor.

73488 Okunma

Sahada yüreklerini ortaya koyarak futbolunu oynayan futbolcuların hakları ödenemiyor. Son günlerde maddi anlamda sıkıntılar yaşayan Şanlıurfa Temsilcisi futbolcuların alacaklarını ödemekte zorluk yaşıyor. Taraftarlar kendi aralarında topladığı yardım paralarıyla takıma destek olmaya çalışırken, Büyükşehir Belediyesi ise BELSAN’ın reklamıyla takıma destek oldu.

İlçe Belediyelerinden henüz destek görmeyen Şanlıurfaspor için taraftarlar isyan bayraklarını çekti. Takıma destek çıkılması gerektiğini savunan taraftarlar çözüm olarak Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışmalarını sürdüren ŞUSKİ’nin Şanlıurfaspor için su faturalarına aylık 1 lira katkı payı yansıtmasını istiyor.

ŞANLIURFASPOR’A KATKI SUNMAK İSTEMEYEN FATURASINDAN İPTAL ETSİN

Öte yandan taraftarlar Şanlıurfaspor’a katkı anlamında tüm abonelerin aylık 1 lirayı ödeyeceğine inandıklarını ifade ederek, katkı sunmak istemeyenlerin başvuru yaparak katkı payını iptal edebileceği bir sistemin yapılmasını istiyor. 

Etiketler Şanlıurfaspor Taraftar BELSAN Büyükşehir ŞUSKİ Su Faturası
  1. Yorum Yapan : Kemal

    Acaba hak ediyorlar mı ? Aldıkları parayı.

  2. Yorum Yapan : Mehmet

    Ben istemem birde neden bu katkı konulsunki sonra iptali koştur dur işimiz gücümüz kalmadı birde bununla uğraşalım zaten vatandaşa sormadan trt payı alıyorlar 10 taneden fazla trt oldu hepside 5 kuruşa yaramıyor ha isteyen gitsin kendisi ben urfa spora katkıyapacam desin farurasına istediği kadar katkı yapsın zaten faturalar bizi perişan etmiş allah tan fıratımız yanı başımızda akıp gidiyor yinede suyu çok pahaliya kullanıyoruz

  3. Yorum Yapan : VATANDAŞ

    BENİM AĞAM BU İŞİN ARKASINDA BELEDİYE VARSA O PARA URFA SPORA ZOR GEÇER...BELEDİYE BANKA HESABI AÇSIN ORAYA DİREK YATIRSIN...YOKSA 1 KURUŞ VERMEM