TAKFED Federasyon Yönetiminde Urfa’da Yer Aldı

Ankara’da kurulan Türkiye araç kiralamacılar federasyonun yönetimine Şanlıurfalı Genç İş Adamı İsmail Tumbuloğlu başkan vekili oldu.

19851 Okunma

Ankara’da kurulan Türkiye araç kiralamacılar federasyonun yönetimine Şanlıurfalı Genç İş Adamı İsmail Tumbuloğlu başkan vekili oldu.

Tüm meslek gurupları içinde son zamanlar da sükse yapan oto kiralamacılık mesleği ile ilgili tüm Türkiye’yi kapsayacak şekilde bir birlik oluşturuldu. Yaklaşık olarak 500 tane oto kiralama firmasını bünyesinde barındıran ve kısa bir zaman sonra tüm Türkiye de ki oto kiralama işi yapan esnafları bir çatı altında toplamayı hedefleyen federasyon ve yönetimi genel olarak tüm Türkiye de ki oto kiralamacıların sorunlarını halletmek ve halka daha iyi hizmet vermek için bir araya geldiklerini belirtti.

Federasyon Başkanı Güngör Karakaya Son zamanlar da fazlalaşan trafik kazalarına karşı müşterileri daha fazla mağdur etmemek için ilk iş olarak rent a car kaskosu konusunda kasko şirketleri ile anlaşmalar yapılmış ve en az %50 indirim ile rent a car kaskosu yapılabileceğinin müjdesini vermiştir. Bundan sonra ki çalışmaların da ise hem meslektaşlarımın hem de müşterilerimizin iyiliği ve güveni için çalışmalar yapacaklarını bildirdi.

Başkan Vekili İsmail Tumbuloğlu ise bu oluşumda bize görev verdikleri için ve genel kurul da bizi seçtikleri için tüm federasyona ve yönetime minnet duyduğunu bundan sonra ki çalışmaların da da daha etkili ve daha çözümleyici olacaklarını söylediler. Şanlıurfa lı bir iş adamı olarak sesimizi bir nebze olsa da Ankara da duyurabilmemizin bize verdiği gurur ile görevimizi hakkı ile yapacağımızı ve Urfa da ki tüm esnaf arkadaşlarımıza en küçük problemlerinde bile yardımcı olacağımızı kapımızın herkese açık olduğunu bilmelerini isterim dedi.

Bundan sonra ki aşamalar da ise esnafı bilgilendireceklerini söyledi.

Etiketler Şanlıurfa Urfa Araç TAKFED
  1. Yorum Yapan : Urfalı

    Bu şahsı yakından tanıyorum çok sosyal bir kişiliğe sahip tuttuğunu koparan bir yapısı var. Şanlıurfa’mıza bunun gibi hizmet edecek adamlar lazım işallah seçimler de görürüz