Gereğinin yapılması için talimat verdi

Birecik İlçe Kaymakamı Kadir PERÇİ, bu kez Saha Mahallesindeki vatandaşlar ile bir araya geldi.

7286 Okunma
Her hafta farklı bir mahallemizi ziyaret edip, vatandaşlarla bir araya gelen, istek, şikayet ve taleplerini dinleyen Birecik İlçe Kaymakamı Kadir PERÇİ, bu kez Saha Mahallesindeki vatandaşlar ile bir araya geldi.
 
Kurum amirlerinin de katıldığı buluşmada, vatandaşlar taleplerini hem Kaymakama hem de ilgili kurum amirine bildirdi. Birecik İlçe Kaymakamı Kadir PERÇİ, vatandaşları dinleyip sorun, talep ve önerilerini not aldırarak, çözümü noktasında gereğinin yapılması için ilgili birim amirine talimat verdi. Vatandaşlara kurum amirleri tarafından mahallede yapılan çalışmaların hangi aşamada olduğu ile ilgili bilgi verildi.
 
Saha Mahallesindeki bir taziye evinde düzenlenen toplantının ardından Birecik İlçe Kaymakamı Kadir PERÇİ mahalleyi, vatandaşlar ve kurum amirleri ile birlikte gezerek, vatandaşların taleplerini yerinde inceledi. Vatandaşlar Birecik İlçe Kaymakamı Kadir PERÇİ ve kurum amirlerine ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür ettiler.
 
Kaymakamın bu ziyaretlerine, AK Parti İlçe Başkanı Müslüm KAYNARPINAR, AK Parti Genel Merkezinin belirlediği İlçe Başkan Adayı Mehmet ÖZBAKAN ve daire amirleri eşlik ettiler.
 
 
Etiketler Birecik Saha Mahallesi