Urfa’daki Bu Çeşmeden Sıcak Çorba Akıyor

Karaköprü'de bulunan ikram çeşmesinden çorba akmaya devam ediyor.

5126 Okunma
Karaköprü Belediyesi tarafından hizmete sunulan ikram çeşmesinde havaların soğuması ile birlikte çorba akmaya başladı. İlk çorba dağıtımını Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli yaptı.
 
Karaköprü Belediyesi tarafından vatandaşın hizmetine sunulan ikram çeşmesinde Cuma günleri sabahın erken saatlerinde işe giden vatandaşlara ve okula giden öğrencilere sıcak çorba ikram ediliyor. Bu sezonun ilk çorba dağıtımını Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli yaptı. Başkan Baydilli vatandaşlara ve öğrencilere ikram çeşmesi musluğundan sıcak çorba doldurarak ikram etti.
 
İkram çeşmesinde soğuk havalarda vatandaşların içinin ısınması için çorba ikramında bulunduklarını söyleyen Başkan Baydilli, işe giden vatandaşlara ve okula giden öğrencilere ikram ettiklerini kaydetti.
 
Başkan Baydilli, “Sosyal İşler Müdürlüğümüz tarafından ikram çeşmemizden yazın soğuk içecekler akarken, havaların soğumasıyla Cuma sabahları sıcak çorba akmaya başladı. Biz de sabahın erken saatlerinde ilk çorba ikramını vatandaşlarımıza yaptık. Sabahları işe giden, okula giden tüm vatandaşlarımızı çorba içmeye bekleriz. Sosyal İşler Müdürlüğümüze ve emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ederim” dedi.
 
Yapılan bu güzel hizmetten dolayı Karaköprü Belediyesine teşekkür eden vatandaşlar,  “Allah belediyemizden razı olsun. Çok güzel bir uygulama. Soğuk havalarda içimiz ısınıyor. Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.
 
Karaköprü Belediyesi Kültür Merkezi önünde bulunan ikram çeşmesinde kış aylarında her Cuma sabahı vatandaşlara çorba ikramında bulunulacak.
 
 
Etiketler Şanlıurfa Karaköprü Çorba Çeşme
  1. Yorum Yapan : misafir

    Emeği geçenlere teşekkürler Fakir fukaranın sabahları çorba içmesinde katkısı olan herkesten Allah razı olsun peygamber efendimiz komşusu açken tok yatan bizden değildir demiştir