Birecik’te halk toplantısı düzenlendi

Şanlıurfa'nın Birecik İlçesinde halk toplantısı gerçekleştirildi.

5012 Okunma
Birecik İlçe Kaymakamı Kadir PERÇİ, vatandaşlarımızın sorunlarını dinlemek, görüş ve önerilerini almak, çözüm önerilerini değerlendirmek amacıyla Halk Toplantısı gerçekleştirerek vatandaşlarımız ile bir arada olmaya devam ediyor.
  
Birecik İlçe Kaymakamı Kadir PERÇİ bu kez de Söğürtlen Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. Oldukça samimi ve sohbet tadında geçen toplantıda, vatandaşlar kendi mahalleleri ile ilgili konuları gündeme getirdi. Birecik İlçe Kaymakamı  Kadir PERÇİ, vatandaşlara, sizler için kurum amirlerimiz ile birlikte buradayız. Varsa bir talebiniz bizlere söyleyin birlikte çözüm üretelim dedi. Herhangi bir taleplerinin olması durumunda, kaymakamlık olarak kapılarının kendilerine her zaman açık olduğunu ifade etti. Söğürtlen Mahallesi sakinleri, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Kaymakamımız Kadir PERÇİ ile kurum amirlerine teşekkür ettiler. 
 
Birecik İlçe Kaymakamı Kadir PERÇİ’nin bu ziyaretine, Birecik İlçe Jandarma Komutanı Harun ÇETİNKAYA, Birecik İlçe Emniyet Müdür Vekili Bayram AKŞİT, ŞUSKİ İlçe Sorumlusu Mustafa KARADAŞ ile tüm daire amirleri de eşlik ettiler.
 
 
Etiketler Birecik Halk Toplantısı