Böyle taraftar düşman başına!

Öncelikli olarak haberimize attığımız bu başlık bazı kesimleri rahatsız edecektir bunun bilincindeyiz fakat her zaman Şanlıurfa ve Şanlıurfaspor çıkarlarını gözeterek şehrimizin ve takımımızın arkasındayız.

33663 Okunma

Şanlıurfaspor 9 haftadır ligde yenilgi yüzü görmedi. Son 9 haftada 6 galibiyet, 3 beraberlik alarak 10. haftaya lider giren ve oynadığı futbol ile tüm takımların korkulu rüyası olan Şanlıurfaspor son olarak evinde Bandırmaspor’u ağırladı.

SARI YEŞİLLİLER HIZLI BAŞLADI

Şanlıurfaspor taraftar desteğini arkasına alarak karşılaşmaya hızlı başladı. Girdiği atakları değerlendiremeyen Şanlıurfa Temsilcisi devre arasına 0-0 beraberlik ile gitti.

DEVRE ARASINDA MARATONDA KAVGA

Öte yandan her maçta olduğu gibi bu maçta da devre arasında stadyumda kavga çıktı. Maraton tribünü biranda karıştı ve polis ekipler olaya müdahale ederek durumu yatıştırdı.

47’DE GOL YEDİ

Şanlıurfaspor kalesinde golü dakika 47’de gördü. 47. Dakikadan sonra kendini bilmez sözde taraftarlardan farklı sesler çıkmaya başladı.

Ağzından küfür çıkacak kadar alçalan sözde bazı taraftar bozuntuları futbolcuların moralini bozmaya başladı. Futbolcuların basit hataları moral bozukluğunun göstergesi oldu.

BANDIRMA’NIN GOLÜNE SEVİNENLER OLDU

Bandırmaspor dakika 90+3’te Şanlıurfaspor’un baskısı nedeniyle kontra atak buldu ve ikinci golünü kaydetti. Sözde bazı taraftar bozuntuları rengini belli ederek gol diyerek şehrini sattı.

ÜÇ ÜÇ ÜÇ SESLERİ

Şehrini satan tribündeki az sayıdaki sözde Urfalılar 9 haftadır namağlup giden takımına sırt çevirerek 2-0 öne geçen Bandırmaspor lehine üç, üç, üç diyerek tezahürat yapt

9 HAFTADIR ŞANLIURFASPOR’DAN 1 KURUŞ PARA ALMAYAN FUTBOLCULAR BU YAPILANLARI HAK ETMEDİ!

Futbolculuğu kendilerine meslek olarak şeçen ve evlerine bu meslekten kazandıkları paraları götüren, ailesinden çocuğundan ayrı kalarak Şanlıurfaspor’u türlü entrikalarla düşürüldüğü lige yükselte bilmek için canını dişine takan futbolcular 9 haftadır takımdan 1 kuruş para almadı. Takımdan para alamayan futbolcular aslan gibi yürekleriyle 6 galibiyet, 3 beraberlik alarak, 9 haftada yenilgi yüzü görmeyen takımlar arasına girdi.

Geçmişte Şanlıurfaspor’un 4-0 yenildiği maçtan sonra çarşı merkezinde arabalarıyla son sez müzik gezen futbolcular gibi takımını ve Şanlıurfa’yı satmayan yürekli futbolcu Artun Akçakın’a yapılan bu karaktersiz davranışı kabul edilemez olarak görüyoruz.  

 

Harun Kevrek/Urfaobjektif.com

 

 

Etiketler Şanlıurfaspor Taraftar Artun Akçakın Futbolcu