Fakıbaba Domatexpo Fuarına katılıyor

Fakıbaba 5. Domatexpo Domates Yetiştiriciliği ve Teknolojileri Fuarına katılacak.

5013 Okunma
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Şanlıurfa AK Parti Mileltvekili Ahmet Eşref Fakıbaba 16 -17 –18 Kasım tarihlerinde düzenlenecek olan Kumluca 5. Domatexpo Domates Yetiştiriciliği ve Teknolojileri Fuarına katılacak. Ak Parti Antalya Milletvekili Hüseyin Samani, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Kumluca Belediye Meclis Üyeleri Ali Kurşunlu ve Şefik Durdaş, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına giderek Bakan Ahmet Eşref Fakıbaba’yı fuara davet etti.
 
Örtü Altı Sera Üretim Merkezi olan Kumluca’da düzenlenen Domatexpo Fuarını programına aldığını bildiren Bakan Fakıbaba; “Güvenilir Gıda çok önemli bu yüzden Örtü Altı Sera Üreticileriyle buluşmak için Kumluca’ya geleceğim” dedi.
 
Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya; “Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanımızı bu yıl 5. Düzenleyeceğimiz Domatexpo Fuarına davet etmek için Meclis Üyelerimiz Ali Kurşunlu ve Şefik Durdaş ile birlikte Ankara’ya gittik. Bakanımızı davet esnasında bize Ak Parti Antalya Milletvekilimiz Hüseyin Samani eşlik etti. Tarımdaki sorunlarımızı çözmek, Kumluca’nın Tarım Sektöründeki yerini koruması için Bakanımızın fuara katılması Kumluca’lı Üreticilerimiz için büyük fırsat olacak” dedi.
 
 
Etiketler Şanlıurfa Fakıbaba Domatexpo Fuar