Haliliye Kaymakamı o karakolu ziyaret etti

Haliliye İlçe Kaymakamı Ali Yılmaz Dağyanı Mahallesinde incelemelerde bulundu.

6756 Okunma
Dağyanı Jandarma Karakol Komutanlığının girişinde İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Hüseyin Tetik tarafından karşılanan Haliliye İlçe Kaymakamı
Karakolda incelemelerde bulunarak, Karakol Denetim Defterini imzaladı. Dağyanı Karakol Komutanı J.Asb.Üçvş. Caner Bakkal tarafından verilen brifing sonrasında yaptığı açıklamada; “Sizler, burada Devleti temsil etmektesiniz,  burada Devletin görünen yüzü konumundasınız, vatandaşımızın güvenliği için fedakârane bir şekilde çalışmaktasınız. Vatandaşımızın her türlü can ve mal emniyetini sağlamaktasınız. Bu açıdan kutsal bir görev ifa etmektesiniz” diyerek çalışmalarında başarılar diledi.
Daha sonra; civarda bulunan 29 mahalleye hitap eden Dağyanı Sağlık Ocağına geçen Haliliye İlçe Kaymakamı Ali Yılmaz sağlık ocağında görevli Dr. Ahmet Keskin tarafından karşılandı ve sağlık ocağının çalışmaları hakkında bilgi aldı.
 
İncelemelerinden sonra bir açıklama yapan Haliliye İlçe Kaymakamı Ali Yılmaz; “Dağyanı Mahallemiz Şanlıurfa-Mardin Karayolunun üzerinde bulunması nedeniyle özel bir ehemmiyeti olan bir mahallemizdir. Bu gün burada bulunan Kamu Kurumlarını gezerek, ihtiyaç ve sorunlarını takip ettik. 27 Mahalle ve 44 Sokağa, yaklaşık 19.000 nüfusa hizmet sunan Jandarma Karakolumuzda göründüğü kadarı ile herhangi bir sorun gözükmemektedir. Personeli gayet moralli ve zinde gördüm. Kendilerini tebrik ediyorum. Sağlık Ocağımız da aynı şekilde vatandaşlarımıza hitap etmektedir. Ancak; sağlık ocağı ile bitişiğinde bulunan 112 Acil Yardım İrtibat Merkezinin küçük çaplı onarımlara ihtiyacı bulunmaktadır.” Dedi.
 
Daha sonra; Dağyanı İlköğretim Okulunda eğitim gören öğrencilere dağıtılmak üzere beraberinde getirdiği kitapları Dağyanı Mahalle Muhtarı Nusret Kubat’a teslim eden Haliliye İlçe Kaymakamı Ali Yılmaz’a incelemelerinde, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Hüseyin Tetik ile İlçe Yazı İşleri Müdürü Mehmet Emin Seymen refakat ettiler.
 
 
Etiketler Haliliye İlçe Kaymakamlığı Şanlıurfa Karakol