Viranşehir Kızılay Şubesinden Çimşit’e Ziyaret

Viranşehir Kızılay Şube Başkanı Hasan Basri Etli Viranşehir İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit’i ziyaret etti.

6381 Okunma
Viranşehir Kızılay Şube Başkanı Hasan Basri Etli Kızılay Haftası kapsamında Viranşehir İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit’i ziyaret etti.
 
Kaymakamlık makamında gerçekleşen görüşmede Viranşehir Kızılay Şube Başkanı Hasan Basri Etli ilçede yapılan çalışmalar hakkında Viranşehir İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit’e bilgi verdi.
 
Ziyaretten dolayı memnuniyeti dile getiren Viranşehir İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit Viranşehir Kızılay Şubesinin çalışmalarını yakından takip ettiğini belirterek: “Köklü bir geçmişe sahip olan Türk Kızılay’ı insanlık adına önemli görevler üstlenip hiçbir fedakârlıktan kaçınmamaktadır. Tek kaynağı hayırsever vatandaşların bağışları olan Türk Kızılayı yurt içinde olduğu kadar yurtdışında da faaliyetlerini hiçbir ayırım gözetmeksizin sürdürüyor. Küresel İnsani Yardım Raporlarına göre Türkiye en çok uluslararası insanı yardım yapan ikinci ülke. Yani iyilik ve hayırda dünya ikincisiyiz. Bunda hayırsever vatandaşlarımızın ve insani yardım yapan sivil toplum örgütlerimizin gayretli çalışmalarının büyük payı var. İnsani yardıma muhtaç olan insanlara karşı cömert bir ülkeyiz. İyilik ve merhamet taşıyan Türk Kızılayı’nın başta Viranşehir Şubesi olmak üzere tüm mensuplarının haftalarını kutluyorum” dedi.
 
Ziyaretin ardından Viranşehir Kızılay Şubesine verdiği destekten ötürü Şube Başkanı Hasan Basri Etli tarafından Viranşehir İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit’e plaket takdim edildi.
 
 
 
Etiketler Kızılay Haftası Şanlıurfa Viranşehir