İlçe emniyet amirinin tayini merkeze çıktı

Birecik İlçe Emniyet Amiri Bayram Akşit'in tayini Şanlıurfa Merkeze çıktı.

6388 Okunma
Birecik İlçe Kaymakamlığınca, tayini Şanlıurfa Merkeze çıkan, Birecik İlçe Emniyet Amiri Bayram AKŞİT onuruna veda yemeği düzenlendi.
 
Restoranda düzenlenen yemeğe, Kaymakamımız Kadir PERÇİ, Birecik Garnizon Komutanı Yener UMUL, Birecik Belediye Başkanı Mehmet Faruk PINARBAŞI, İlçe Jandarma Komutanı Harun ÇETİNKAYA, AK Parti İlçe Başkanı Müslüm KAYNARPINAR, AK Parti Genel Merkezinin belirlediği İlçe Başkan Adayı Mehmet ÖZBAKAN ve daire amirleri katıldı. 
 
Birecik İlçe Kaymakamı Kadir PERÇİ, Emniyet Amiri Bayram AKŞİT’in ilçede önemli çalışmalar yürüttüğünü ve Başkomiserlikten Emniyet Amirliğine yükseldiğini belirterek, Kendisine yeni görevinde mutlu ve başarılı bir meslek hayatı diledi. Birecik İlçesindekii hizmetlerinden dolayı teşekkür belgesi ve plaket takdim etti.
 
Birecik Belediye Başkanı Mehmet Faruk PINARBAŞI, Emniyet Amiri Bayram AKŞİT’in ilçemizde önemli ve başarılı görevler yürüttüğünü belirtip, yeni görev yerinde başarı temennisinde bulunarak, Kelaynak kuşu figürünün işlendiği tablo hediye etti.
 
Emniyet Amiri Bayram AKŞİT, “Birecik’te görev yaptığım süre içerisinde vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğini sağlamak için elimizden geleni yaptık. Bu süreçte Birecik halkı bizlere yardımcı oldu. Ben her zaman yanımızda olan Birecik halkına ve bu yemeği düzenleyen başta Birecik İlçe Kaymakamı Kadir PERÇİ olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”dedi. 
 
 
 
Etiketler Birecik Şanlıurfa Bayram Akşit