Birecik’te İhtiyaç Sahibi 2000 Öğrenci Giydirildi

Birecik'te ihityaç sahibi 200 öğrenci kaymakamlık tarafından giydirildi.

5824 Okunma
Birecik İlçe Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde, İlçemizde eğitim gören ve Birecik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından tespit edilen, ihtiyaç sahibi 2000 öğrenci giydiriliyor.
 
Birecik Öğretmenevi Bahçesindeki Toplantı Salonu adeta büyük bir mağazaya dönüştürülerek, öğrencilerin ihtiyaç duyduğu mont, ayakkabı, kazak, pantolon ve çorap gibi ürünler sergilendi. Öğrenciler, kendi zevklerine ve bedenlerine göre seçtikleri ürünleri öğretmenleri ile aileleri eşliğinde deneyerek aldılar. Büyük sevinç ve mutluluk yaşayan öğrenciler, Birecik İlçe Kaymakamı Kadir PERÇİ’ye teşekkür ettiler.
 
Konuyla ilgili açıklama yapan Birecik İlçe Kaymakamı Kadir PERÇİ, “Kaymakamlığımız Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı olarak ilçemizdeki ihtiyaç sahibi öğrencileri giydiriyoruz. Öğrenciler buradan kendi beğendikleri ve ihtiyaç duydukları ürünleri seçip alıyorlar. İnşallah bundan sonra da ihtiyaç sahibi öğrencilerimize yardımlarımız ve bu tür çalışmalarımız devam edecektir. Desteklerinden dolayı Birecik SYDV ve Birecik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personellerine teşekkür ediyorum” dedi.
 
 
Etiketler Kadir Perçi Şanlıurfa Birecik Yardımlaşma