Başsavcı’dan Ceylanpınar’a sürpriz ziyaret

Başsavcı Doğan ve HSK Müfetişleri Ceylanpinar’ı ziyaret etti.

6332 Okunma
Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Sadi DOĞAN ve Hakimler ve Savcılar Kurulu Müfettişleri Ceylanpınar ilçesini ziyaret etti.
 
Hükümet Konağı önünde Ceylanpınar İlçe Kaymakamı, Hakim ve Savcılar tarafından karşılanan Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı ve HSK Müfettişleri öncelikle Ceylanpınar ilçesi Adliyesini ziyaret ettiler ve Cumhuriyet Savcısı Rıdvan CANBAZ’dan bilgi aldılar.
 
Akabinde Ceylanpınar İlçe Kaymakamını ziyaret eden İl Cumhuriyet Başsavcısı, HSK Müfettişleri, Hakim ve Savcılar Kaymakam ile bir süre görüştü. Ceylanpınar İlçesinin genel durumu hakkında Başsavcı ve Müfettişlere bilgi veren Ceylanpınar İlçe Kaymakamı, ilçeye teşriflerinden dolayı İl Cumhuriyet Başsavcısına ve HSK Müfettişlerine teşekkürlerini sundu. Başsavcı ve Müfettişler de Ceylanpınar İlçe Kaymakamına görevinde başarılar dilediler.
 
Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Sadi DOĞAN ve HSK Müfettişleri Ceylanpınar İlçe Kaymakamı, Hakim ve Savcılar ile birlikte TİGEM işletmesinde incelemelerde bulunduktan sonra ilçeden ayrıldı.
 
 
Etiketler Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Sadi Doğan Ceylanpınar