Kaymakamlığın okul ve hane ziyaretleri devam ediyor

Ceylanpınar İlçe Kaymakamı Okul ve Hane ziyaretlerini gerçekleştiriyor.

6383 Okunma
Ceylanpınar İlçe Kaymakamı Ahmet KARATEPE, beraberinde İlçe Emniyet Müdürü Fazlı ŞEN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet KILIÇ ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Mehmet ŞENGÜL ile birlikte Okul ve Hane ziyaretlerinde bulundu.
 
Ceylanpınar İlçesi Selahaddini Eyyubi Anadolu Lisesi, Cumhuriyet Ortaokulu ve Mevlana ortaokullarına incelemelerde bulunan Ceylanpınar İlçe Kaymakamı Ahmet KARATEPE akabinde ilçemiz Seydo Atilla Mahallesinde ikamet eden Molla Halil Alkış ve ailesine ziyarette bulundular.
 
Ceylanpınar İlçe Kaymakamı Ahmet KARATEPE ziyarette bulunduğu okullarda Okul Müdürlerince karşılandı. Akabinde okulların genel durumu hakkında bilgi alan Kaymakam Ahmet Karatepe dersliklerde öğrencileri ziyaret ederek öğrencilerimizin isteklerini dinledi.
 
İlçemiz Seydo Atilla Mahallesinde ikamet eden Molla Halil ALKIŞ ve ailesini ziyaret eden Kaymakam Ahmet KARATEPE, Molla Halil Amcamızın genel sağlığı hakkında bilgiler aldı ve ailenin ihtiyaçlarını dinledi. Molla Halil Amcamızın Evde Bakım Hizmetlerinden her hafta faydalanması yönünde talimat veren Kaymakam Ahmet KARATEPE akabinde ikametten ayrıldı.
 
 
Etiketler Ahmet Karatepe Ceylanpınar Şanlıurfa Ziyaret