Ceylanpınar Belediyespor Viranşehirspor’u ağırlayacak

Ceylanpınar Belediyespor kendi sahasında ve kendi seyircisi önünde Viranşehirspor'u ağırlayacak.

7446 Okunma
Eyyübiye Belediyesi Süper Amatör Ligi'nde haftanın maçında Ceylanpınar Belediyespor kendi sahasında ve kendi seyircisi önünde Viranşehirspor'u ağırlayacak.
Pazar günü Ceylanpınar İlçe Stadı'nda Viranşehirspor'u ağırlayacak olan Mavi Beyazlılar maçtan 3 puanla ayrılmanın hesaplarını yapıyor. Geçen hafta oynanan maçtan sonra ara vermeden çalışmalarına başlayan Ceylanlar, teknik patron Ferhan Çelik yönetiminde güç ve kondisyon çalışması yaptı. Ceylanpınar İlçe Stadı'nda yapılan ve yaklaşık 1 saat süren antrenman Çelik öğrencilerine maç hakkında önemli notlarda aktardı.
 
ÇELİK:Viranşehirspor’u Yenerek Hanemize 3 Puanı Yazdırmak İstiyoruz
Maç hakkında ve yapılan antrenmanla ilgili açıklamalarda bulunan Ceylanpınar Belediyespor Teknik Direktörü Ferhan Çelik, maçtan mutlak 3 puanla ayrılmak istediklerini de ifade etti. Çelik, “Geçen hafta oynanan maçtan sonra ara vermeden çalışmalarımıza başladık. Oyuncularımla beraber maçın bizim için ne anlam ifade ettiğini biliyoruz.Taraftarımızın da desteğiyle Viranşehirspor’u yenerek hanemize 3 puanı yazdırmak istiyoruz” dedi.
 
 
Etiketler Viranşehirspor Ceylanpınar Belediyespor Şanlıurfa