Halman Neden Gönderildi? Sayar neden oynamıyor?

Halman Neden Gönderildi? Sayar neden oynamıyor?

47664 Okunma

Şanlıurfaspor’da son iki haftadır alınan kötü sonuçlar taraftarlarını üzmeye devam ediyor.

9 hafta boyunca aldığı sonuçlarla adından söz ettiren Şanlıurfaspor son iki haftadır mağlup oluyor. Alınan mağlubiyetler taraftarları çıldırtırken, fatura Teknik Direktör Ali Tandoğan’a kesiliyor. Taraftarlar neden Artun Akçakın’da ısrar ediyor?, Geçen sezon oynadığı takımda 19 gol atan Emir Can Sayar neden oynatılmıyor?, Şaban Özel neden yedek kulübesine hapsedildi?, Halil Köçer neden kesildi sorularını soruyor.

İşte tamda bu soruların cevapları yöneticilerde gizli olduğu ortaya çıktı. Yönetimde bulunan bir yöneticinin her hafta teknik heyete müdahale ederek oynayacak futbolcular konusunda baskı yaptığı öne sürüldü.

YÖNETİCİLERİN SORUNU TAKIMA YANSITILIYOR

Sezon başında Şanlıurfaspor’a Emircan Sayar ve Abdullah Halman gibi iki forveti transfer eden yöneticiyle ters düşen başka bir yönetici Halman ve Sayar’ın transferinde emeği geçen yöneticiye tavır almaya başladı.

Abdullah Halman’ı sezon başında takımdan sırf ters düştüğü yönetici transfer etti diye gönderen yöneticinin Emir Can Sayar’ı oynatmaması konusunda Teknik Heyete baskı yaptığı iddia edildi.

Öte yandan aynı yöneticinin Halil Köçer ve Şaban Özel’in oynatılmaması konusunda da baskıcı olduğu iddia ediliyor. 

Etiketler Şanlıurfaspor Abdullah Halman Emircan Sayar Şaban Özel Halil Köçer Artun Akçakın
  1. Yorum Yapan : arda atahan

    ali tandogana degilde ceza o yöneticiye kesilmeli...