Şehit ailesi kaymakamlığı ziyaret etti

Ceylanpınarlı 15 Temmuz Şehidinin ailesi Ceylanpınar İlçe Kaymakamını ziyaret etti.

5235 Okunma
15 Temmuz hain darbe girişimi sırasında İstanbul – Çevik Kuvvet Müdürlüğünün önünde hainler tarafından Şehit edilen Ceylanpınarlı Ümit YOLCU’nun anne, baba ve abisi Ceylanpınar İlçe Kaymakamı Ahmet KARATEPE’Yİ ziyaret etti.
 
Kaymakamlığın Onur konuklarını Hükümet Konağı girişinde karşılayan Ceylanpınar İlçe Kaymakamı Şehidin anne ve babasının elini öptü ve Şehidin Annesi Müzeyyen hanıma çiçek takdim etti.
 
Kaymakamlık Makamında yapılan görüşme sırasında Ceylanpınar İlçe Kaymakamı, Şehit Ailenin nazik ziyaretlerinden duyduğu onuru ifade ederek; Şehidimizin Anne ve Babası ile tüm ailesinin Milletimizin ve Devletimizin nadide birer emanetleri olduğunu; gönül ve tüm kapılarının sonsuza dek ve ardına kadar kendilerine açık olduğunu söyledi. Şehit Ailesi de kendilerine gösterilen misafirperverlikten ve ilgiden dolayı teşekkür ederek; Ceylanpınar İlçe Kaymakamına görevlerinde başarılar diledi.
 
Kaymakamlık Şeref Defterinin Şehit Ailemizce imzalanmasının ardından Ceylanpınar İlçe Kaymakamı misafirlerini yolcu etti. Ziyaret esnasında Emniyet Müdür V. Aydın ÖZDOĞAN da bulundu.
 
 
Etiketler Ceylanpınar Kaymakamlığı 15 Temmuz Şehit