Tchibo’dan Organik Kahve Keyfi

Tchibo’dan Organik Kahve Keyfi

3918 Okunma
Privat Kaffee Latin Bio
 
Tchibo, en kaliteli organik Arabica çekirdeklerden üretilen, yeni organik kahvesi Privat Kaffee Latin Bio ile kahve tutkunlarına bambaşka bir lezzet deneyimi yaşatıyor.
 
68 yıldır kahvede tazelik ve kalite denince akla ilk gelen markalardan biri olan Tchibo, zengin kahve çeşitlerini organik bir dokunuşla zenginleştiriyor. Tchibo’nun en yeni kahve çeşitlerinden biri olan Privat Kaffee Latin Bio; Honduras, El Salvador ve Peru gibi ülkelerin ve Orta ve Güney Amerika'nın en kaliteli organik Arabica çekirdeklerinin özenle harmanlanarak kavrulmasıyla elde ediliyor. BIO damgasına sahip Tchibo Privat Kaffee Latin Bio; hafif baharatlı, asitli ve kavun dokunuşlu bir lezzete sahip. Çekirdek ve öğütülmüş kahve olarak sunulan Privat Kaffee Latin Bio organik kahvelerinin satışından elde edilen gelir, Tchibo'nun Tanzanya'daki eğitim projesine de destek oluyor.
 
1949 yılında öğütülmüş kahveyi posta yoluyla gönderme fikriyle Almanya’da doğan Tchibo, kahvelerinin lezzeti, kalitesi, tazeliği ve çeşitliliğiyle fark yaratıyor. Tchibo, kahve tutkunlarına Brezilya’dan Afrika’ya, Guatemala’dan Kolombiya’ya, dünyanın dört bir yanından gelen en kaliteli kahveleri sunuyor. Kahvenin geleceğini de yatırım yapan Tchibo, kahvelerinin yüzde 40'ını sürdürülebilir kaynaklardan elde ediyor. Kahvede sürdürülebilirliğin en büyük destekçilerinden olan Tchibo, 2012 yılından beri Joint Forces programıyla küçük çiftlik sahiplerini eğiterek geleneksel tarımdan sürdürülebilir tarıma geçişte onların yanında oluyor. Ayrıca Tchibo, kurucu üyelerinden biri olduğu “The Coffee and Climate” girişimi ile 2010 yılından beri iklim değişikliğine karşı adaptasyon metotlarını göstererek ve gerekli ekipmanı sağlayarak yerel çiftçileri destekliyor.
 
Latin Bio ve Tchibo’nun kendi tutkunlarını yaratan tüm kahveleri, kahve keyfini evinde de sürdürmek isteyenler için www.tchibo.com.tr internet mağazasında, 444 28 26 telefonla sipariş hattında ve Tchibo mağazalarında satışa sunuluyor.
 
Editöre not: BIO damgalı ürünler kontrol altında organik tarım yöntemleriyle, doğal gübre ve bitkiyi koruyan ürünlerle üretilir.
 
Tchibo Hakkında:
Benzersiz bir iş modeline sahip olan Tchibo; 8 ülkede 1000’den fazla mağaza, 22.300 satış noktası ve internet mağazaları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Şirket bu çok kanallı dağıtım sistemini, her hafta değişen gıda dışı ürünlerle birlikte, kahve ve kapsüllü kahve makinesi Cafissimo’yu sunmak üzere kullanmaktadır. 2016 yılında dünya genelindeki 12.000 çalışanıyla 3,3 milyar Euro kazanç sağlayan Tchibo; Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Almanya ve Macaristan'da kavrulmuş kahve pazarının lideri ve Avrupa’nın önde gelen e-ticaret şirketlerinden birisidir.
1949’da Hamburg’da kurulan aile şirketi, uyguladığı sürdürülebilir politikalar sayesinde, 2012 yılındaki Kurumsal Ahlak ve Çevresel Lojistik Ödülü ve 2013 yılındaki Federal Hükümet KSS Ödülü başta olmak üzere birçok ödüle layık görülmüştür. Tchibo 2016 yılında, Almanya'nın en büyük sürdürülebilir şirketi seçilmiştir.
Etiketler Tchibo Organik Kahve