Burger King Lezzetleri İstanbul’da futbolseverlerle

Burger King Lezzetleri İstanbul’da futbolseverlerle

5686 Okunma

Burger King® lezzetleri 3. İstanbul Fatih Terim Stadyumu’nda futbolseverlerle buluştu.

Türkiye’de 600’den fazla restoranla hizmet veren Burger King® yeni açılan restoranları ile büyümeye devam ediyor. Franchise restoran zincirine her geçen gün yeni bir halka ekleyen Burger King®’in 3. İstanbul Fatih Terim Stadyumu’ndaki restoranı hizmete açıldı.

Türkiye’de 1000’i aşkın restoranı ve 23 yıllık tecrübesiyle hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri olan TAB Gıda bünyesinde faaliyetlerine devam eden Burger King®, franchise restoran zincirine yeni bir halka daha ekledi. Burger King®’in doyumsuz lezzetlerinin yeni adresi İstanbul’da 3. İstanbul Fatih Terim Stadyumu oldu.

“Taraftarların yeni buluşma noktası: Burger King®”

9 Kasım’da yapılan açılışa Medipol Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, TAB Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Kurdoğlu, TAB Gıda Genel Müdürü Caner Dikici, teknik direktör Abdullah Avcı ve futbolcular katıldı. Burger King ile yaptıkları işbirliğinden bahseden Gümüşdağ, “Bundan böyle stadımız öğrencilerin ve gençlerin sürekli uğrak yeri olacaktır. Haftalık maç biletleriyle birlikte kampanyalar yapıyoruz. Burger King ile bir bilet alana bir menü bedava olacak şekilde anlaşma yaptık. Her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Yeni açılan Burger King® restoranı, ekonomik ve doyurucu menüleri ile birlikte sunulan kral patatesi, sıcak ve soğuk içecekleri, enfes sosları ve daha birçok lezzetiyle maç günleri stada gelen taraftarlar ve ziyaretçilerin yeni buluşma noktası olmayı hedefliyor.

TAB Gıda hakkında:

TAB Gıda hakkında: ATA Grubu'na bağlı TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş, Burger King®, Sbarro®, Popeyes® ve Arby’s® markalarının Türkiye'de münhasır lisans hakkı sahibi ve Burger King®, Sbarro®, Popeyes® ve Arby’s® restoranlarının Türkiye’deki işletmecisi ve geliştirme ortağıdır. TAB Gıda bünyesinde Burger King® 1995 yılında, Popeyes® ve Sbarro® markaları ise 2007 yılında faaliyete geçmiştir. TAB Gıda 2010 yılında da Arby's®'i bünyesine katmış, 2013 yılında da kendi markası olan Usta Dönerci®’yi kurmuştur. Bugün Türkiye genelinde 600’den fazla Burger King® restoranı, 80’e yakın Sbarro®, 190’a yakın Popeyes®, 50’den fazla Arby’s® ve 100’ü aşkın Usta Dönerci® restoranı bulunmaktadır. Hızlı servis restoran zincirlerini bünyesinde bulunduran TAB Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. bugüne kadar pek çok ödül alarak, sektörünün lideri konumundadır.

Etiketler Burger King İstanbul