Pena Yayınları, Tüyap Kitap Fuarı’nda Yeni Yazarı Cansu Çevik Turan’ı Tanıttı

Pena Yayınları, Tüyap Kitap Fuarı’nda Yeni Yazarı Cansu Çevik Turan’ı Tanıttı

4680 Okunma

Bu yıl 36. kez 4-12 Kasım tarihleri arasında düzenlenen Tüyap Kitap Fuarı’da, Pena Yayınları yeni yazarı Cansu Çevik Turan’ın “Yol Ayrımı” kitabını okurseverlerle ilk kez buluşturdu.

Türk dilinin ulaştığı bütün coğrafyalara, gündemdeki en büyük yazarların kitaplarını Türk okurlarıyla buluşturmasının yanı sıra yayıncılık sektörüne yeni, değerli yazarlar katan Pena Yayınları, 4-12 Kasım tarihlerinde düzenlenen Tüyap Kitap Fuarı’na katıldı. Fuarda yeni yazarı Cansu Çevik Turan’ın “Yol Ayrımı" kitabını tanıtan Pena Yayınları’nın stantı büyük ilgi gördü.

Fuar sonrası tüm Türkiye’de raflarda yerini alacak olan “Yol Ayrımı”; hayatında hiç ciddi bir ilişkisi olmayan, kendi halinde, ayaklarının üzerinde duran bir kadın olan Melda’nın, gerçek aşkı kendisinde bulduğuna inandığı Sinan karakteriyle yaşadığı tutku dolu beraberlikten sonra yaşanan acının sonuçlarını anlatıyor.

Bugüne kadar yayınladığı romanların yanı sıra çocuk kitaplarıyla da öne çıkan Pena Yayınları, çocuk kitaplarına ve çocuk yaşta kitap okuma alışkanlığına ayrı bir önem veriyor. Fuarda yeni çıkan çocuk kitaplarını tanıtmak üzere hem aileleri hem de renkli ve hayal dünyasında yaşamayı seven çocukları stantlarında ağırlayacak.

Pena Yayınları Tüyap Kitap Fuarına özel ayrıcalıklı sürprizleri ile kitapseverleri 10. Salon 302 No’lu standına bekliyor.

Pena Yayınları Hakkında

Pena Yayınları, hem gündemdeki en büyük yazarların kitaplarını Türkçe olarak yayınlayarak bir okuma ziyafeti sunmayı ve okuru geliştirmeyi hem de dünyanın en iyi yazar ve çizerlerinin çalışmalarını çocuklarla paylaşarak, onların hayal gücünü beslemeyi hedeflemektedir. Türk dilinin ulaştığı bütün coğrafyalarda, farklı kültürlerden yazar ve çizerlerin kendilerini ifade edebildiği renkli ve güvenli bir ortam yaratmak için çabalıyoruz. Çalışanlarımızın girişimciliği ve yaratıcılığı en önemli parçamız olurken yayınevimizin sürekli yeni teknolojilere ayak uydurması bizi okurlarımıza daha da yakınlaştırmaktadır.

Etiketler Pana Yayınlar Tüyap Kitap Fuar