İlçe Müftüler Toplantısı Birecik'te Yapıldı

İlçe Müftüler Toplantısı Birecik'te Yapıldı

5471 Okunma
"2017 Yılı Kasım  Ayı İlçe Müftüler Toplantısı, 14.11.2017 Salı günü İl Müftüsü İhsan Açık'ın başkanlığında Birecik İlçe Müftülüğünde yapıldı."
Şanlıurfa İl Müftülüğü ile ilçe Müftülükleri arasında yürütülen iş ve işlemlerde birlikteliği sağlamak, koordinasyonu güçlendirmek amacıyla, her ay ilimizin farklı bir ilçesinde planlanan İlçe Müftüleri toplantısına, İl Müftüsü İhsan Açık başta olmak üzere İl Müftü yardımcıları ve ilçe müftüleri katıldı.
 
İl Müftüsü İhsan Açık'ın açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda Birecik'e yeni atanan İlçe Müftümüz Mustafa Kaya'ya hayırlı olsun ziyareti yapmak ve İl Müftülüğü ile İlçe Müftülükleri arasında yürütülen iş ve işlemlerde birlikteliği sağlamak, koordinasyonu güçlendirmek amacıyla din hizmetlerinde verimliliği artırmak ve sorunları çözmek amacıyla toplandıklarını söyledi.
Ayrıca bu vesileyle de yeni atanan Birecik  İlçe Müftümüz Mustafa Kaya'ya görevinde başarılar diliyoruz” dedi. Gündemlerin okunması ve bu gündemler üzerine yapılan istişarelerle devam etti. 
 
Toplantı, diğer gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından sona erdi. Toplantı sonunda konuşan Birecik  İlçe Müftüsü Mustafa   Kaya ise, İl ve İlçe Müftülerini Birecik’de ağırlamaktan dolayı memnuniyet duyduğunu ifade etti.
Etiketler Şanlıurfa Birecik Müftü Toplantı İhsan Açık