Milli Eğitim Müdürlüğünden Öğretmenlere Seminer

'HAYATA REHBER OLMAK'

8613 Okunma

24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında Yönetici Akademisi Sürekli Eğitim Merkezinde Sosyolog Yazar Polat Doğru tarafından öğretmenlerimize ‘’ Hayata Rehber Olmak ‘’ konulu bir seminer verildi.

İl Milli Eğitim Müdür Şerafettin Turan, Karaköprü İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Murat Yanmaz, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Memduh Rastgeldi ve çok sayıda Öğretmenin katıldığı seminer, saygı duruşu İstiklal Marşının okunması ve İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’ın açılış konuşmasını yapmasıyla başladı.

Hazırlanan bu tür etkinliklerle öğretmenlerin motivasyonunu artırarak, öğrenci kalitesini artırmayı hedeflediklerini belirten İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, yaklaşan Öğretmenler Günü münasebetiyle tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutladı.

Karşılıklı sohbet havasında seminere başlayan Sosyolog Yazar Polat Doğru hayatından, ailesinden ve arkadaşlarından kesitler vererek Stund Up tadında akıcı üslubuyla dinleyenleri zaman zaman neşelendirip, zaman zaman da duygulanmalarını sağladı.  • Etiketler Milli Eğitim Müdürlüğü Öğretmen Seminer