Torpilli Hastane Çalışanları!

Torpilli Hastane Çalışanları!

55520 Okunma

Şanlıurfa’da en büyük sorunlardan bir tanesi işsizlik olarak gösteriliyor. İşsizliğin bu denli fazla olması ve hızla artması gençleri göçe zorluyor.

İşsizliğin yanı sıra torpilde en büyük sıkıntılar arasında gösteriliyor. Torpille eleman işe koyma kentte deyim yerindeyse normal bir durum haline geldi. Öyle ki torpille özel sektörlere dahi eleman koyulmaya başlandı.

PARTİNİN İSMİYLE ÇOCUKLARINI HASTANEYE YERLEŞTİRDİ

Şanlıurfa’da AK Parti yöneticiliği yapan bir ismin çocuklarını partinin ismini kullanarak Hastanede işe koyduğu öne sürüldü.

İl yönetiminde görevli ismin iki oğlunu ve bir kızını Eyyübiye Devlet Hastanesinde işe başlattığı iddia ediliyor.

Vatandaşlar bu tarz insanların parti ismini kirleterek iş yaptıklarını belirterek, gereğinin yapılması gerektiğini ifade ediyor. 

CALIŞANLARDAN BİRİ 2004 DİĞERİ 2007 GİRİŞLİ, 3. KİŞİ ÖĞRENİLEMEDİ! 

Öte yandan haberimiz sonrasında gelen bilgilere göre üç kişiden ikisinin 2004 ve 2007 yıllarından bu yana kurumda çalıştığı öğrenildi. Üçüncü kişinin ise işe başlama tarihi konusunda henüz net bir bilgiye ulaşılamadı.

 

 

Etiketler Şanlıurfa Urfa Hastane Çalışan Torpil
  1. Yorum Yapan : Halil

    Ankarada dayın yoksa işkurda bile iş bulamaz kardaş urfanın bu çilesi yıllardır böyle

  2. Yorum Yapan : Sinan

    Bir kişi değil hepsi torpili bu yeni bir olay değil ki yeniymiş gibi görünüyor git hastaneye bak bakalım torpilsiz gariban bir insan var mı gariban olanda onu yolmuşlar 8 10 bin TL para çarpıp işe almışlar