ŞURKAV’a göreve gelen ancak ölünce çıkar

Şanlıurfalı Küçük ŞURKAV’la ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

4976 Okunma
Şanlıurfa kültürüyle ve yaşam tarzını sürekli gündeme getiren Yasin Küçük bu seferde Şanlıurfa’da yaşanan bir sorunu takipçileriyle paylaştı.
"Dârül-Elhân Külliyatında Urfa türküleri" adlı kitabı için ŞURKAV’a başvurduğunu ve olumsuz cevap aldığını aktaran Şanlıurfalı Yasin Küçük şu ifadelerde bulundu; “Urfa dinazorları yine filim çevirmeye devam ediyor, 
 
Yeni basmış olduğum "Dârül-Elhân Külliyatında Urfa türküleri" kitabımdan uygun görülen bir kısmının şurkav tarafından alınması talep ettim ŞURKAV red etti. 
zaten red edeceklerini bile bile dilekçe verdim. Tabii kendi dost ve yandaşlarının kitapları fazlasıyla alınır. Kayıtları şurkavda var, kendilerinin kitapları veya referans oldukları kişiler.
 
Şurkav ne yapar diye sorarsanız, kendi adamlarına yıllarca aynı kitapları üstüste basar, çifliğe dönmüştür, aynı adamlar sürekli yönetimde, kendi gider kardeşi gelir, o gider, oğlu kızı gelir, kimsesi yoksa danası gelir adamı gelir. vs vs.
 
Şurkav ne zaman düzelir, düzelmez, her gelen valiyi idareyi zapt ederler şurkav kurulduğundan beri hep aynı adamlar eleştiriler artınca anlaştıkları bazı kişileri göz boyasınlar diye, şurkava üyeliğe aldılar. yönetime değil,
 
Şurkava bir giren ancak ölünce ayrılıyor, yetmedi mi senelerce taht kurdunuz, ölümcek tuttunuz artık. bırakın gidin. artık açın milletin önünü.
Şurkav Halil'ür-Rahman Kültür ve Sanat Külliyesi Açılışında şurkav yöneticisi kendi kendine sergi açıyor, bu şehirde fotoğrafçı mı yok, kaç tane dernek var, onlardan birer fotoğraf al sergi aç, ama hesaplarına gelmez, hep kendilerine oynarlar. şurkavın kimlere hizmet ettiği bir kez daha ortada, iki kere yazıklar olsun.
 
 
Etiketler ŞURKAV Yasin Küçük İddia Şanlıurfa