Başkan Demirkol'dan Vefa Örneği

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, 24 Kasım Öğretmenler Gününde lisedeki kimya öğretmeni Mehmet Akıllı’yı ziyaret etti.

6740 Okunma

Başkan Demirkol, Fevzi Çakmak İlk ve Ortaokulu ile Nurettin Mahmut Zengi İmam Hatip Ortaokulu öğretmenleriyle de bir araya geldi.

Başkan Fevzi Demirkol, 24 Kasım Öğretmenler Gününde lisedeki kimya öğretmeni Mehmet Akıllı'yı ziyaret etti. Başkan Demirkol, öğretmeni Mehmet Akıllı'ya çiçek takdim ederek, Öretmenler Gününü kutladı. Öğretmeni Mehmet Akıllı ile sohbet eden Başkan Demirkol, toplumun eğitime önem vermesi gerektiğinin altını çizerken, eğitimcilere de aynı ölçüde değer verilmesi gerektiğini belirtti.

Başkan Fevzi Demirkol, Fevzi Çakmak İlk ve Ortaokulu ile Nurettin Mahmut Zengi İmam Hatip Ortaokulunu da ziyaret etti. Her iki okulda da öğretmenlerle sohbet ederek, Öğretmenler Gününü kutlayan Başkan Demirkol, gün dolayısıyla öğretmenlere çeşitli hediyeler taktim etti.

Başkan Demirkol, her iki okulda da, öğrencilerle de sohbet edip, derslerine sıkı çalışmaları yönünde nasihatlerde bulundu.

Etiketler Vefa Örneği Fevzi Demirkol Haliliye