Urfa’daki o yarışmanın birincisi Mustafa Demir oldu

11 Temmuz İlkokulu Müdürü Mustafa Demir Anı Yarışmasında Birinci Oldu

6153 Okunma
Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı resmi ve özel okul/kurumlarda görev yapan öğretmen ve yöneticiler arasında 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle “Anı Yarışması” düzenlendi.
 
Şanlıurfa merkez ve ilçelerinde görevli birçok öğretmen ve yöneticinin katıldığı anı yarışmasında ilçemizi Birecik 11 Temmuz İlkokulu Müdürü Mustafa DEMİR temsil etti. Daha önce ilçemizde düzenlenen anı yarışmasında da birinci olan Mustafa DEMİR, Şanlıurfa’da düzenlenen bu yarışmada da birinci olarak önemli bir başarıya imza attı.
 
Şanlıurfa Karaköprü Kültür Merkezi Konferans Salonunda düzenlenen ödül töreninde Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Şerafettin TURAN, Mustafa DEMİR’i tebrik ederek ödülünü takdim etti. Şanlıurfa Valisi Sayın Abdullah ERİN de Mustafa DEMİR ile bir araya gelip tebrik ederek birlikte hatıra fotoğrafı çekildi.
 
Birecik Kaymakamı Kadir PERÇİ ile Birecik İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali TAVACI, Mustafa DEMİR’i tebrik ederek başarılarının devamını dilediler. 
 
 
Etiketler Mustafa Demir Anı Yarışması Şanlıurfa