haber
» Karaköprü Belediyespor üst tura yükseldi » Viranşehir’de kadın konuk evi açılıyor » Urfa’ya kurtlar indi! » Urfa’da seken mermiyle yaralandı, Camiye Sığındı » Demirkol, kirvesi oldukları çocukları ziyaret etti
  haber
  haber

Fixerkit Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medyada şirket bilinirliğini artırmanın önemini bilmeyen yoktur. Bu konuda son zamanlarda ciddi yatırımlarda yapılmaktadır. Fakat en güvenilir ve en kaliteli hizmetin hangisi olduğuna karar vermek oldukça zordur…

Sektörde sosyal medya yönetimi konusunda hizmet veren fakat şirketlere yapmış oldukları bu hizmetler karşılığında bir faydası olmayan birçok SEO firması adı altında hizmet veren kötü niyetli kişiler bulunmaktadır. İşte tüm bu olumsuz durumların önüne geçmek için hizmet alan kişilere çok iş düşmektedir. Kaliteli bir şekilde yapılacak olan araştırmalar sonrasında sosyal medya yönetimi hizmeti almak istenen firmaya karar verilmelidir.

Fixerkit.com sosyal medya hesap yönetimi hizmeti veren firmalar arasında en kaliteli referanslara sahip firma olarak göze çarpmaktadır. Şuana kadar binlerce önemli şahsiyete ve kurumsal firmalara sunmuş olduğu hizmetleri ile bir farklılık yaratmayı başaran bu önemli firma referans kalitesi ile hizmet kalitesinin birleşmesi sonucunda müthiş bir şekilde müşteri portföyünü de genişletmeyi başarmaktadır.

Sektörün yükselen yıldızı olan fixerkit ile tüm sosyal medya hesaplarınızı tek bir panel üzerinden yöneterek hız, verimlilik ve tasarruf sağlarsınız. Daha önce görülmemiş bir şekilde hizmet sunan fixerkit,  sosyal medya bilinirliğinizi artırarak satışlarınızın da buna paralel bir artış göstermesini sağlamaktadır.

Fixerkit’i Rakiplerinden Ayıran Özellikleri

1- Kaliteli Müşteri Deneyimi

%100 müşteri memnuniyeti hedefi ile yola çıkmış olan bu önemli firma müşterilerinin memnuniyeti için her türlü çalışmanın altına imza atmaktadır. Bu nedenle gece gündüz demeden aralıksız bir şekilde çalışan firma personeli ile daha önce görülmemiş hizmet deneyimi yaşatmaktadır.

2- Çözüm Odaklı Yaklaşım

Müşterilerine sadece satış öncesi değil satış sonrasında da aynı kalitede hizmetler sunan Fixerkit.com çözüm odaklı hizmet yaklaşımı sonucunda müşterilerinin iş verimliliğinde ciddi artışlar sağlamaktadır.

3-Uygun Fiyat Kaliteli Hizmet

Ucuz Etin Yahnisi Yavan Olur sözüne inat ucuz ama en kaliteli hizmetleri sunan bu önemli firma müşterilerine sunmuş olduğu sosyal medya hesap yönetim hizmetleri ile iş gücü verimliliğine katkı sağlamaktadır.

 

4- Kaliteli Referanslar

SEO sektöründe çalışacak olduğunuz firmanın referansları oldukça büyük bir önem arz etmektedir. SEO hizmetleri alacak iseniz mutlaka firmaların referanslarına göz atmalısınız. Kaliteli referansları olan firmalar her daim kaliteli hizmetler sürdürmek ile mükellef olduklarını kendilerine borç bilmektedirler. Bu tür bir zihniyete sahip firmalar arasında yer alan fixerkit firması sizlere kaliteli hizmetler sunmak amacı ile aralıksız bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

5- Kullanışlı Panel Yapısı

Sektörde yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübeyi iş akışı içerisinde birleştirmeyi başaran fixerkit firması uzman personelinin sosyal medya yönetimi alanındaki müthiş deneyimleri ile oldukça kaliteli hizmetler sunulmaktadır. Sürekli geliştirilmeye çalışılan online paneli ile tüm sosyal medya hesaplarınızı tek bir panel üzerinden kontrol edebilme imkanına erişmiş olursunuz.

Yukarıda saymış olduğumuz özellikleri ile sektördeki rakiplerinden çok kolay bir şekilde sıyrılmayı başaran fixerkit.com sunmuş olduğu hizmetleri ile müşterilerinin en çok tercih ettiği firmalar arasında yer almaktadır.

Sizde fixerkit.com benzersiz hizmet avantajlarından yararlanmak, sosyal medya hesap yönetimi hizmeti ile marka bilinirliğinizi artırmak istiyorsanız www.fixerkit.com adresine uğramanızı önermekteyiz…

Sektörün büyüyen firması Fixerkit.com…

Reklam
Tarih : 09 Kasım 2016 Saat : 11:33
Okunma Sayısı : 13931  
Fixerkit Sosyal Medya Yönetimi haberi Fixerkit Sosyal Medya Yönetimi haberleri
  haber
  haber
  haber
 • Rahmetli, Hedle DURUK
  Erkekler ve Kadınlar) Özlek cami taziye evindedir.

 • Rahmetli, Belkıs Öztürk
  Taziyesi erkekler Karakopru taziye evinde kadınların fatma koç taziye evinde

 • Rahmetli, Zeliha susam(Beyazağaç)
  Taziyesi Balçova’daki Urfalılar derneğinde yapılacaktır.

 • Rahmetli, MEHMET EMİN DOŞ
  (bayanlar ve erkekler ) Gerger taziye evi

 • Rahmetli, Ayşe Aktaş
  Bamyasuyu Arabi cami taziye evinde yapılacaktır

 • Rahmetli, Abdulkadir Subaşı
  Abdurrahman Yavuz taziye evi (Sırrın Karşıyaka)

 • Rahmetli, Hatice Bakırcı
  Kayısı Cami taziye evinde yapılacaktır.

 • Rahmetli, Abdullah Güler
  Taziyesi Erkek ve Kadınlara Korukent Taziye Evinde yapılacaktır.