» Serdar Tuncer Sabır Günleri’ne Katıldı » Türkiye’de 38 ilçe il oluyor » Suruç’ta asayiş berkemal » LPG’ Li araçlara dökme gaz satıyorlar » Şanlıurfa’ya zırhlı araç sevkiyatı
  haber
  haber

Dünya, Yeni Yılı Facebook’ta Kutluyor

Facebook’un yaptığı açıklamaya göre yeni yıl arifesinde yılın geri kalanına kıyasla yüzde 70 daha fazla paylaşım yapılıyor.
 
31 Aralık 2015’te 182 milyon insan, 370 milyon fotoğraf ve video paylaşarak Facebook üzerinden birbirlerine “mutlu yıllar” diledi. O gece dünyada en çok yer bildirimi yapılan şehirler ise Bangkok, Londra, New York, Hanoi ve İstanbul oldu.
Bu yıl 31 Aralık ve 1 Ocak’ta paylaşım yapanlar, "mutlu yıllar, yeni yılınız kutlu olsun veya iyi seneler" gibi yeni yıla özel tümceleri kullandıklarında haber kaynaklarının havai fişeklerle dolduğunu gördü. Bunun yanı sıra, Facebook’tan bir mesaj da dünyanın dört bir yanındaki insanların haber kaynaklarının en üstünde yer aldı. 
Yeni Yıl kutlamalarını, dileklerini ve düşüncelerini Facebook Live üzerinden yayınlayanlar da Yeni Yıl için özel hazırlanmış maskeleri kullandı. 
Kaynak: Milliyet
 
Facebook, 2017, Urfahaber, Yeni Yıl
Teknoloji
Facebook 2017 Urfahaber Yeni Yıl Dünya, Yeni Yılı Facebook’ta Kutluyor haberi Dünya, Yeni Yılı Facebook’ta Kutluyor haberleri
Tarih : 31 Aralık 2016 Saat : 11:47
Okunma Sayısı : 10058  
  haber
YORUM EKLE
Onaylanan Yorum : 0 / Onay Bekleyen : 4
AD SOYAD   

  haber
  haber