» TED Şanlıurfa Kolejinde masa tenisi heyecanı » CHP heyeti Urfa'ya geliyor » Suruç’ta çöken yol onarıldı » Urfa’da sulama kanalında erkek cesedi bulundu » Akçakale’nin Prestijli Caddesinde sona doğru
  haber
  haber

Dünya, Yeni Yılı Facebook’ta Kutluyor

Facebook’un yaptığı açıklamaya göre yeni yıl arifesinde yılın geri kalanına kıyasla yüzde 70 daha fazla paylaşım yapılıyor.
 
31 Aralık 2015’te 182 milyon insan, 370 milyon fotoğraf ve video paylaşarak Facebook üzerinden birbirlerine “mutlu yıllar” diledi. O gece dünyada en çok yer bildirimi yapılan şehirler ise Bangkok, Londra, New York, Hanoi ve İstanbul oldu.
Bu yıl 31 Aralık ve 1 Ocak’ta paylaşım yapanlar, "mutlu yıllar, yeni yılınız kutlu olsun veya iyi seneler" gibi yeni yıla özel tümceleri kullandıklarında haber kaynaklarının havai fişeklerle dolduğunu gördü. Bunun yanı sıra, Facebook’tan bir mesaj da dünyanın dört bir yanındaki insanların haber kaynaklarının en üstünde yer aldı. 
Yeni Yıl kutlamalarını, dileklerini ve düşüncelerini Facebook Live üzerinden yayınlayanlar da Yeni Yıl için özel hazırlanmış maskeleri kullandı. 
Kaynak: Milliyet
 
Facebook, 2017, Urfahaber, Yeni Yıl
Teknoloji
Facebook 2017 Urfahaber Yeni Yıl Dünya, Yeni Yılı Facebook’ta Kutluyor haberi Dünya, Yeni Yılı Facebook’ta Kutluyor haberleri
Tarih : 31 Aralık 2016 Saat : 11:47
Okunma Sayısı : 8135  
  haber
YORUM EKLE
Onaylanan Yorum : 0 / Onay Bekleyen : 3
AD SOYAD   

  haber
  haber
 • Rahmetli, BEYAZ ÇİFTÇİ
  DERVİŞ HOCA TAZİYE EVİ

 • Rahmetli, HASAN APLYİĞİT
  ALİ DOĞAN TAZİYE EVİ

 • Rahmetli, YASİN BÜLTE
  ŞEYH FATİH TAZİYE EVİ

 • Rahmetli, SAİR İŞÇİ
  KORUKENT TAZİYE EVİ

 • Rahmetli, ZELİHA AKKUŞ
  SOROİMAM TAZİYE EVİ

 • Rahmetli, ABDÜLKADİR UZAK
  RAMAZAN BAŞAK TAZİYE EVİ

 • Rahmetli, ZEHRA SİVAR
  MURADİYE TAZİYE EVİ