» TED Şanlıurfa Kolejinde masa tenisi heyecanı » CHP heyeti Urfa'ya geliyor » Suruç’ta çöken yol onarıldı » Urfa’da sulama kanalında erkek cesedi bulundu » Akçakale’nin Prestijli Caddesinde sona doğru
  haber
  haber

Kablosuz kulaklık furyasına bir yenisi daha eklendi

Özellikle Apple’ın AirPods‘u piyasaya sürmesinin ardından tamamen kablosuz kulaklıklar teknoloji gündeminde kendine iyiden iyiye yer bulmaya başladı. Bu türdeki kulaklıklar bir süredir mevcuttu ancak artık eskisinden daha çok karşımıza çıkıyor.
 
Daha önce Kickstarter’da yeterli desteği bularak tamamen kablosuz ilk kulaklığı M-1’i satışa sunan Earin isimli firma, şimdi de M-2 isimli yeni kulaklığını tanıttı. Yenilenen tasarımıyla daha iyi bir görüntüye kavuşan kulaklık, ayrıca gürültü engelleme konusunda da eskisine nazaran daha başarılı. Dokunmatik yüzeyiyle şarkılar arasında geçiş yapmayı, müziği durdurmayı ve aramalara cevap vermeyi sağlayan kulaklığın kullanım süresi de tatmin edici.
Yanında gelen şarj kutusu ile 3 kez şarj edilebilen kulaklık, her şarjda 3 saat kullanım vadediyor. Şarj kapsülünün kendisini şarj etmek içinse 75 dakika yeterli oluyor. Bu yılın ilk çeyreğinde satışa sunulacak kulaklığın fiyatı bilinmiyor. Ancak M-1’in 200 dolara satıldığını düşünürsek bu kulaklığın daha yüksek bir fiyatla geleceğini söyleyebiliriz.
Kaynak: Star 
Kablosuz Kulaklık, Urfahaber

 

Teknoloji
Kablosuz Kulaklık Urfahaber Kablosuz kulaklık furyasına bir yenisi daha eklendi haberi Kablosuz kulaklık furyasına bir yenisi daha eklendi haberleri
Tarih : 06 Ocak 2017 Saat : 12:58
Okunma Sayısı : 6434  
  haber
YORUM EKLE
Onaylanan Yorum : 1 / Onay Bekleyen : 3
AD SOYAD   

  haber
  haber
 • Rahmetli, BEYAZ ÇİFTÇİ
  DERVİŞ HOCA TAZİYE EVİ

 • Rahmetli, HASAN APLYİĞİT
  ALİ DOĞAN TAZİYE EVİ

 • Rahmetli, YASİN BÜLTE
  ŞEYH FATİH TAZİYE EVİ

 • Rahmetli, SAİR İŞÇİ
  KORUKENT TAZİYE EVİ

 • Rahmetli, ZELİHA AKKUŞ
  SOROİMAM TAZİYE EVİ

 • Rahmetli, ABDÜLKADİR UZAK
  RAMAZAN BAŞAK TAZİYE EVİ

 • Rahmetli, ZEHRA SİVAR
  MURADİYE TAZİYE EVİ