haber
» Başkan Ekinci kermesin açılışını yaptı » Türkiye’nin görmek istediği görüntü Urfa’dan! » Karaköprü Kocaelispor’a karşı! » Urfalı Sanatçı Kahramanmaraş’ı yıktı! » Bugün günlerden Şanlıurfaspor!
  haber
  haber

Kupada maç tarihleri açıklandı

Ziraat Türkiye Kupası'nda 5. ve 6. haftanın programı açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, kupada 5. hafta maçları 17, 18 ve 19 Ocak tarihlerinde, 6. hafta maçları ise 24, 25 ve 26 Ocak tarihlerinde oynanacak. Buna göre; Şanlıurfaspor, 5. Haftada deplasmanda Krıklarelispor ile oynayacağı karşılaşmayı 19 Ocak Perşembe günü oynayacak. Şanlıurfaspor, Gaziantepspor maçı ise 26 Ocak Perşembe günü saat 14.00’te oynanacak.

 

Ziraat Türkiye Kupası'nın 5. haftasında yapılacak maçların programı şöyle:

17 Ocak Salı:

12.00 Anagold 24Erzincanspor-Tuzlaspor (Erzincan 13 Şubat)

12.00 Boluspor-Kayserispor (Bolu Atatürk)

14.00 İnegölspor-Çaykur Rizespor (İnegöl İlçe)

16.00 Atiker Konyaspor-Kızılcabölükspor (Konya Büyükşehir Belediye)

17.45 Bursaspor-Akhisar Belediyespor (Bursa Büyükşehir Belediye)

19.45 Elazığspor-Galatasaray (Elazığ Atatürk)

 

18 Ocak Çarşamba:

12.00 Amed Sportif Faaliyetler-Menemen Belediyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

14.00 Aydınspor 1923-Ümraniyespor (Adnan Menderes)

14.00 Gümüşhanespor-Trabzonspor (Gümüşhane Yenişehir)

16.00 Göztepe-Sivasspor (Bornova)

18.00 Kasımpaşa-Sancaktepe Belediyespor (Recep Tayyip Erdoğan)

20.00 Gençlerbirliği-Fenerbahçe (Ankara 19 Mayıs)

 

19 Ocak Perşembe:

13.00 Kırklarelispor-Şanlıurfaspor (Kırklareli Atatürk)

16.00 Gaziantepspor-Osmanlıspor (Maçın oynanacağı stat daha sonra açıklanacak)

18.00 Beşiktaş-Darıca Gençlerbirliği (Vodafone Arena)

20.00 Medipol Başakşehir-Yeni Amasyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

 

6. hafta

24 Ocak Salı:

12.00 Tuzlaspor-Elazığspor (Tuzla Belediye Sahası)

14.00 Kızılcabölükspor-Gümüşhanespor (Doğan Seyfi Atlı)

14.00 Sancaktepe Belediyespor-İnegölspor (15 Temmuz)

16.30 Akhisar Belediyespor-Aydınspor 1923 (Manisa 19 Mayıs)

18.30 Galatasaray-Anagold 24Erzincanspor (Türk Telekom Arena)

 

25 Ocak Çarşamba:

12.00 Ümraniyespor-Bursaspor (Ümraniye Belediye Şehir)

14.00 Menemen Belediyespor-Gençlerbirliği (Menemen İlçe)

14.00 Osmanlıspor-Kırklarelispor (Osmanlı)

16.00 Sivasspor-Medipol Başakşehir (Yeni 4 Eylül)

18.00 Fenerbahçe-Amed Sportif Faaliyetler (Ülker Stadı)

20.00 Çaykur Rizespor-Kasımpaşa (Çaykur Didi)

 

26 Ocak Perşembe:

12.00 Darıca Gençlerbirliği-Boluspor (Darıca İlçe)

12.00 Yeni Amasyaspor-Göztepe (Amasya 12 Haziran)

14.00 Şanlıurfaspor-Gaziantepspor (Şanlıurfa GAP Arena)

16.00 Trabzonspor-Atiker Konyaspor (Maçın oynanacağı stat daha sonra açıklanacak)

18.00 Kayserispor-Beşiktaş (Büyükşehir Belediye Kadir Has)

Spor
Tarih : 12 Ocak 2017 Saat : 09:09
Okunma Sayısı : 17516  
şanlıurfa urfa urfa haber urfaspor osmanlıspor antepspor Kupada maç tarihleri açıklandı haberi Kupada maç tarihleri açıklandı haberleri
YORUM EKLE
Onaylanan Yorum : 0 / Onay Bekleyen : 4
AD SOYAD   

  haber
  haber
  • Rahmetli, Kadriye Uğurlu Sayar
    Taziye: erkekler kayısı camisi taziye evinde kabul edilecektir.

  • Rahmetli, Mustafa ELMA
    Taziye: Harran kapı taziye evinde

  • Rahmetli, Remzi Durukan
    Taziyesi Diyarbakır’da Sivereliler Derneğindeki Taziye Evinde Yapılacaktır.

  • Rahmetli, EMİNE ÖZBEK
    DEVHARİ TAZİYE EVİ

  • Rahmetli, Şeyh Mehmet Emin Güvenç
    Taziyesi: Erkeklere Balak taziye evi Bayanlara Sade taziye evi (Yatılı bölge okulu arkası esentepe)

  • Rahmetli, Tahir ŞENBAHAR
    Taziyesi Ramazan Başak taziye evinde yapılacaktır.

  • Rahmetli, FATMA DÖRTKARDEŞ
    HARRANKAPI TAZİYE EVİ