DUYGUSUZ OLMAK

Merhabalar Klavye başına oturan herkes klavye kahramanı oluyor ve başlıyor sıcak yerden ahkam

2499 Okunma

Merhabalar

Klavye başına oturan herkes klavye kahramanı oluyor ve başlıyor sıcak yerden ahkam kesmeye.

2 satırda biz karalayalım dedik.

Beşiktaş'taki saldırıyla ilgili sanal alemde klavye kahramanları şunları yazmış çizmişlerdi.

-Çevik kuvvete olmuşsa oh olsun diyenler mi?

-Pkk show yaptı diyenler mi?

-Saldırı Polis Aracınaymış, hah hah hah diyenler mi?

-Daha neler neler....

Duygusuz olmak böyle bir şey olsa gerek!

Nasıl insanlarsınız? İnsanlığınızdan şüphe eder oldum. Gencecik fidanlarımız yıkılmıştı. Onlarca eve ateş düşmüştü. Klavye kahramanları ise sevinircesine başlamışlardı tweet atmaya. Gezi olaylarında 3 tane fidan kesildi diye dünyaları ayağa kaldıran zihniyet bugün şen şakrak seviniyor ve sevinç paylaşımları yapıyorlardı. İnsanlıktan nasip almamış mahluklar sizi. Oysa ki TÜRKİYEM o kadar hassas günlerden geçiyorken destek olmak yerine köstek olanlar sizi.

Oysa bunların aksine ŞANLIURFA' da bugün (15.12.2015) teröre lanet kardeşliğe davet mitingi yapıldı. Bende seve seve bayrağımı alıp katıldım. O kadar güzel diki milli duygularımız şaha kalktı. Atılan sloganlarla tüylerim diken diken olurken, ölürüm türkiyem şarkısıyla da birazda olsa acılarımızı unuttuk coşkulandık. Bugün bir kez daha ŞANLIURFA' da milli mücadele ruhunu fark ettim.  Bir kez daha ŞANLIURFA' da 15 temmuz ruhunu yaşamıştım. Tüm ŞANLIURFA oradaydı neredeyse. Bayrağını alan koşmuştu meydanlara. Türküyle, Kürtüyle, Arabıyla, A partisiyle, B partisiyle herkesler oradaydı el ele kol kolaydık..

ŞANLIURFA her zamanki gibi teröre karşı duyarlı,

ŞANLIURFA her zamanki gibi Terörü içine almayacak kadar kararlıydı.

Teşekkürler ŞANLIURFA 'm.

PKK terör örgütü kürt halkını temsilcisi değil ve asla temsilcisi olamaz. PKK terör örgütü en çok zararı Kürtlere vermiştir. En çok acıyı Kürtler çekmiştir. Beşiktaş saldırısında şehit olan ve ŞANLIURFA 'ya gelen şehitlerin 4'üde Kürt asıllı kardeşlerimizdi. Bundan dolayıdır ki PKK asla Kürt halkının temsilcisi değildir olamazda. Terör o kadar tehlikeli ve kötü ki terör ismini duyunca bile tedirgin oluyoruz. Terör isterse PKK olsun, isterse DAİŞ olsun isterse FETÖ olsun terörün her türlüsünü lanetledik ve lanetliyoruz. Kahhar ismiyle terörü kahret Allah'ım. Kahrolsun PKK kahrolsun DAİŞ, kahrolsun FETÖ, kahrolsun terör diyerek; Terörü Allah'a Havale,

sizleri, askerlerimizi, polisimizi, ülkemizi ve tüm müslümanları da Allaha emanet ediyorum. Yeniden görüşmek dileğiyle

Saygı ve sevgi ile.