BU BİR TESADÜF MÜ? - Urfa Objektif - Urfa Haber - Şanlıurfaspor
  haber
» Başkan Ekinci kermesin açılışını yaptı » Türkiye’nin görmek istediği görüntü Urfa’dan! » Karaköprü Kocaelispor’a karşı! » Urfalı Sanatçı Kahramanmaraş’ı yıktı! » Bugün günlerden Şanlıurfaspor!
  haber
  haber
› BU BİR TESADÜF MÜ?
 • Ali Aslan

  Şanlıurfalı
 • BU BİR TESADÜF MÜ?

  Anayasa değişiklik taslak metni üzerindeki çalışmalarını tamamlandı. Teklifi Cumartesi  saat 17.40 sıralarında TBMM Başkanı İsmail Kahraman'a  sundu. Teklifte 316 vekilin imzası bulunuyor. 316 milletvekilimizin imzasıyla Meclis  Başkanlığına teslim edildi. Devletimiz için yeni bir döneme başlama yolundayken, hemen birkaç saat sonrası İstanbul Beşiktaş'ta bulunan Vodafone Arena Stadı önünde bombalı saldırı yapıldı.

  Beşiktaş ile Bursaspor arasında Cumartesi akşamı yapılan lig maçının ardından karşılaşmanın oynandığı Vodafone Arena Stadı yakınlarında 45 saniye arayla iki patlama meydana geldi. Patlamalardan ilki stadın güney tarafındaki ana cadde üzerinde bomba yüklü bir araçla gerçekleştirildi. İkincisi ise Maçka Parkı'nda toplanan maçta görevli çevik kuvvet polislerinin arasına girmeye çalışan bir intihar bombacısının üzerindeki patlayıcı düzeneği patlatmasıyla yaşandı.

  Bu yapılan saldırılarda 36'sı emniyet mensubu, 8’i sivil olmak üzere 44 kişi hayatını kaybetti. Bu saldırılarda 166 kişi yaralandığı açıklandı bu kişilerden 19'unun yoğun bakımda olduğu belirtildi. Patlama sırasında olay yeri yakınlarında bulunan görgü tanıkları, Cehennem gibiydi. Alevler gökyüzüne kadar uzandığını söylediler. Bu güzelim Cennet Vatanını, Cehenneme dönüştürmeye çalışıyorlar. Türkiye ne zaman geleceğe yönelik olumlu bir adım atsa hep birileri tarafından durdurulmaya engellenmeye çalışılıyor.

  Sanırım onlar çok iyi biliyor ki Türkiye bu hedeflerini gerçekleştirilirse eski İMPARATORLUK gücüne sahip olacak ve bu yüzden ileriye dönük attığımız her adımda ülkemize ve milletimize saldırılarda bulunsunlar. Bu hain saldırı sonucu hayatını kaybeden polislerimize ve vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, kederli ailelerine, yakınlarına ve milletimize başsağlığı dileriz. Yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar temenni ederiz.

  Tarih : 16 Aralık 2016 Saat : 14:07       Okunma Sayısı : 15702  
  YORUM EKLE
  AD SOYAD   

    haber
    haber
 • Rahmetli, Kadriye Uğurlu Sayar
  Taziye: erkekler kayısı camisi taziye evinde kabul edilecektir.

 • Rahmetli, Mustafa ELMA
  Taziye: Harran kapı taziye evinde

 • Rahmetli, Remzi Durukan
  Taziyesi Diyarbakır’da Sivereliler Derneğindeki Taziye Evinde Yapılacaktır.

 • Rahmetli, EMİNE ÖZBEK
  DEVHARİ TAZİYE EVİ

 • Rahmetli, Şeyh Mehmet Emin Güvenç
  Taziyesi: Erkeklere Balak taziye evi Bayanlara Sade taziye evi (Yatılı bölge okulu arkası esentepe)

 • Rahmetli, Tahir ŞENBAHAR
  Taziyesi Ramazan Başak taziye evinde yapılacaktır.

 • Rahmetli, FATMA DÖRTKARDEŞ
  HARRANKAPI TAZİYE EVİ