BİRAZ DAHA SABIR

Merhabalar Güzel ülkemin güzel insanları, Merhabalar Güzel ŞANLIURFA'

1473 Okunma

Merhabalar Güzel ülkemin güzel insanları,

Merhabalar Güzel ŞANLIURFA'mın duyarlı insanları,

TÜRKİYE'm Cennet vatanımızın Zor günler geçirdiği şu hassas günlerde  biraz daha duyarlı olmak gerekiyor. Ülke olarak öyle zor günler geçiriyoruz. Sanki Tüm dünya bir olmuş dört taraftan saldırıyorlar ve ülkemizi çökertmeye çalışıyorlar, Halkımızdan Biraz Daha sabır, Biraz daha Sağ Duyu Bekliyoruz.

- Öncesinde FETÖ Darbesi, Tutmadı,

- Sonrasında Para Piyonları Dolar ile saldırdı, Tutmadı,

- Şimdi de Rusya Elçisine Saldırı, İnanıyorum ki Yine Tutmayacak.

FETÖ'su da, PKK'sı da, DAİŞ'ide Topunuzda gelse Nafile, TÜRKİYE'm Çok güçlüdür. İnsanı Fedakardır, Duyarlıdır, İnanıyorum ki duygusallığı bir tarafa bırakacak ve bu zor günleri, bu hassas günleri, el ele kol kola, güle oynaya atlatacak ve en yüksek refah seviyesine ulaşacak ve Ay Yıldızlı Bayrağımız İllelebet semalarda Dalgalanacaktır.

TÜRKİYE'min 15 Temmuz Günü sergilediği kahramanlığı,TÜRKİYE'm bir daha halkıyla, esnafıyla, İşçisiyle, Genciyle, Yaşlısıyla bugün bir daha sergiledi ve oyunu bozdu, Slogan şuydu Dövizini boz, oyunu boz. Teşekkürler duyarlı halkım, Teşekkürler duyarlı esnafım. Teşekkürler duyarlı halkım,

İnanıyorum ki bizde bu azim, bu irade oldukça hiçbir güç bizle baş edemeyecektir. Hiçbir güç ülkeme yan bakma cesaretinde dahi bulunamayacaktır. TÜRKİYE TÜRK'üyle, KÜRD'üyle, LAZ'ıyla, ÇERKEZ'iyle Büyük bir Ailedir. TÜRKİYE'm Tüm mazlumların sesi, tüm mazlumların umudu, tüm mazlumların cesareti olmaya devam edecektir.

Hiç kimse unutmamalıdır ki Türk Halkı 5 Dakikada Tank Sürmeyi Öğrenir,

Hiç Kimse unutmamalıdır ki Türk Halkı Gaz Kaçağını Çakmakla tespit eder,

Unutmayın ki Demirden Korksak Trene binmezdik.

Teşekkürler Kahraman Ülkemin Kahraman insanları, Duyarlılığınızdan, ilgi ve alakanızdan dolayı Çok teşekkür eder sizleri, askerlerimizi, polisimizi, ülkemizi, bayrağımızı ve tüm Müslümanları da Allaha emanet ediyorum. Yeniden görüşmek dileğiyle

Saygı ve sevgi ile.