Neye Muhalif Olmalıyız! - Urfa Objektif Haber
» Şanlıurfa Trafiğini Rahatlatacak Proje » Taşeron işçilere kötü haber » Başkan Çiftçi, Çalışmaları Yerinde İnceledi » Demirkol’dan Şehit Ailelerine Ziyaret » Ramazan Coşkusu Bahçelievler'de Başladı
  haber
  haber
› Neye Muhalif Olmalıyız!

Neye Muhalif Olmalıyız!

Her devlet ancak toplum ve ülke çıkarlarını gözeten ve kollayan bir muhalefetle yükselebilir. Ama "demokratik muhalefet" postuna bürünüp  toplumu bölen ayrıştıran çakalların habis ve çatlak seslerini ülkemizde yükseltmesine hepimiz güçlü birşekilde itiraz etmeliyiz.


İktidardaki liderlerin bilakayıt  -engellenmeye- değil, hatalı kararlar almamaları için doğru kanalize edilmeye ve desteklenmeye ihtiyacı var. Ülke ve ulus çıkarlarına rağmen yabancı mihrakların himayesi altıda seçilmişlerin tüm karar ve icraaatlarını kötü göstermeye çalışmak sizcede budalalık değil midir?


Çok zor imtihanlardan geçtiğimiz şu günlerde ülkemiz ve bölgemizde yaşanan her acı, her sorun; toplumun tüm kademelerinde derinden hissedilip üzüntü ile karşılanıyorken bu acılar üzerinden manipülasyonlar yapmaya çalışarak, emperyal ülkelerin amaçları doğrultusunda çalışmak ne büyük bedbahtlık. Muhalifim kılıfıyla yaşanan kıyım ve katliyamlara ses çıkarmayıp suçu görmezden gelip, sorunu ve hatayı emniyet birimlerine ve hükümete yıkmaya çalışmak en hafif bir ifade ile safgirliktir.
Yıllardır bu topraklardaki emperyal oyun kurucuların ellerindeki kontrol iplerini kaçtıkça yeni oyunlar ve yeni sahneler dizayn etmeye çalıştıkları apaçık ortadayken Türkiye'de milletini ve vatanını seven muhaliflerin acilen konumlarını gözden geçirmesi gerekiyor. Kadim Anadolu; bağrında her düşünceyi ve herkesi barındıracak kadar geniştir.  


Bu ülke hepimizin. Kıymetini bilelim.

Hepimiz için en acı örnekler duvarlarımızın dibinde

Hatta artık daha yakında burnumuzun dibinde yaşanıyor.

Ders alınmasına vesile olması temennisiyle huzurla kalın...

 

Tarih : 23 Aralık 2016 Saat : 13:50       Okunma Sayısı : 945  
YORUM EKLE
AD SOYAD   

  haber
  haber
 • Rahmetli, M.DURAK GÜZELLER
  ORUÇ TAZİ EVİ

 • Rahmetli, ZELİHA FELHAN
  BALAK TAZİYE EVİ

 • Rahmetli, PERİŞAN ÇELİK
  İHLASİYE TAZİYE EVİ

 • Rahmetli, FATMA DİŞENGİ
  ÖZLEK CAMİİ TAZİYE EVİ