Neye Muhalif Olmalıyız! - Urfa Objektif Haber
» Şanlıurfa'da fuar heyecanı başlıyor » Yılmaztekin halkın sorunlarını dinledi » İşte Mersin – Urfa Maçının Kanalı » Bakan yardımcısı Urfa’da temaslarda bulunuyor » Urfa polisi böyle yakaladı!
  haber
  haber
› Neye Muhalif Olmalıyız!

Neye Muhalif Olmalıyız!

Her devlet ancak toplum ve ülke çıkarlarını gözeten ve kollayan bir muhalefetle yükselebilir. Ama "demokratik muhalefet" postuna bürünüp  toplumu bölen ayrıştıran çakalların habis ve çatlak seslerini ülkemizde yükseltmesine hepimiz güçlü birşekilde itiraz etmeliyiz.


İktidardaki liderlerin bilakayıt  -engellenmeye- değil, hatalı kararlar almamaları için doğru kanalize edilmeye ve desteklenmeye ihtiyacı var. Ülke ve ulus çıkarlarına rağmen yabancı mihrakların himayesi altıda seçilmişlerin tüm karar ve icraaatlarını kötü göstermeye çalışmak sizcede budalalık değil midir?


Çok zor imtihanlardan geçtiğimiz şu günlerde ülkemiz ve bölgemizde yaşanan her acı, her sorun; toplumun tüm kademelerinde derinden hissedilip üzüntü ile karşılanıyorken bu acılar üzerinden manipülasyonlar yapmaya çalışarak, emperyal ülkelerin amaçları doğrultusunda çalışmak ne büyük bedbahtlık. Muhalifim kılıfıyla yaşanan kıyım ve katliyamlara ses çıkarmayıp suçu görmezden gelip, sorunu ve hatayı emniyet birimlerine ve hükümete yıkmaya çalışmak en hafif bir ifade ile safgirliktir.
Yıllardır bu topraklardaki emperyal oyun kurucuların ellerindeki kontrol iplerini kaçtıkça yeni oyunlar ve yeni sahneler dizayn etmeye çalıştıkları apaçık ortadayken Türkiye'de milletini ve vatanını seven muhaliflerin acilen konumlarını gözden geçirmesi gerekiyor. Kadim Anadolu; bağrında her düşünceyi ve herkesi barındıracak kadar geniştir.  


Bu ülke hepimizin. Kıymetini bilelim.

Hepimiz için en acı örnekler duvarlarımızın dibinde

Hatta artık daha yakında burnumuzun dibinde yaşanıyor.

Ders alınmasına vesile olması temennisiyle huzurla kalın...

 

Tarih : 23 Aralık 2016 Saat : 13:50       Okunma Sayısı : 863  
YORUM EKLE
AD SOYAD   

  haber
  haber
 • Rahmetli, ÖMER ÇİÇEK
  HZ. HAMZA TAZİYE EVİ

 • Rahmetli, YUSUF KOZAK
  MISAHRELER TAZİYE EVİ

 • Rahmetli, İSMAİL KARINCA
  HADİDİLER TAZİYE EVİ

 • Rahmetli, ZELİHA KURT
  ABDURRAHMAN YAVUZ TAZİYE EVİ

 • Rahmetli, MELAHAT AĞAÇ
  RAMAZAN BAŞAK TAZİYE EVİ

 • Rahmetli, BEYAZ ÇİFTÇİ
  DERVİŞ HOCA TAZİYE EVİ

 • Rahmetli, HASAN APLYİĞİT
  ALİ DOĞAN TAZİYE EVİ

 • Rahmetli, YASİN BÜLTE
  ŞEYH FATİH TAZİYE EVİ

 • Rahmetli, SAİR İŞÇİ
  KORUKENT TAZİYE EVİ

 • Rahmetli, ZELİHA AKKUŞ
  SOROİMAM TAZİYE EVİ