Neye Muhalif Olmalıyız! - Urfa Objektif Haber
» Urfa’da otomobil ile traktör çarpıştı 4 yaralı » O öğretmenin kanı yerde kalmadı! » Suruç AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı istifa etti » Tatlıses'ten Fakıbaba'ya tebrik » Urfalı Bekçiyi öldüresiye dövdüler!
  haber
  haber
› Neye Muhalif Olmalıyız!

Neye Muhalif Olmalıyız!

Her devlet ancak toplum ve ülke çıkarlarını gözeten ve kollayan bir muhalefetle yükselebilir. Ama "demokratik muhalefet" postuna bürünüp  toplumu bölen ayrıştıran çakalların habis ve çatlak seslerini ülkemizde yükseltmesine hepimiz güçlü birşekilde itiraz etmeliyiz.


İktidardaki liderlerin bilakayıt  -engellenmeye- değil, hatalı kararlar almamaları için doğru kanalize edilmeye ve desteklenmeye ihtiyacı var. Ülke ve ulus çıkarlarına rağmen yabancı mihrakların himayesi altıda seçilmişlerin tüm karar ve icraaatlarını kötü göstermeye çalışmak sizcede budalalık değil midir?


Çok zor imtihanlardan geçtiğimiz şu günlerde ülkemiz ve bölgemizde yaşanan her acı, her sorun; toplumun tüm kademelerinde derinden hissedilip üzüntü ile karşılanıyorken bu acılar üzerinden manipülasyonlar yapmaya çalışarak, emperyal ülkelerin amaçları doğrultusunda çalışmak ne büyük bedbahtlık. Muhalifim kılıfıyla yaşanan kıyım ve katliyamlara ses çıkarmayıp suçu görmezden gelip, sorunu ve hatayı emniyet birimlerine ve hükümete yıkmaya çalışmak en hafif bir ifade ile safgirliktir.
Yıllardır bu topraklardaki emperyal oyun kurucuların ellerindeki kontrol iplerini kaçtıkça yeni oyunlar ve yeni sahneler dizayn etmeye çalıştıkları apaçık ortadayken Türkiye'de milletini ve vatanını seven muhaliflerin acilen konumlarını gözden geçirmesi gerekiyor. Kadim Anadolu; bağrında her düşünceyi ve herkesi barındıracak kadar geniştir.  


Bu ülke hepimizin. Kıymetini bilelim.

Hepimiz için en acı örnekler duvarlarımızın dibinde

Hatta artık daha yakında burnumuzun dibinde yaşanıyor.

Ders alınmasına vesile olması temennisiyle huzurla kalın...

 

Tarih : 23 Aralık 2016 Saat : 13:50       Okunma Sayısı : 1028  
  haber
YORUM EKLE
AD SOYAD   

  haber
  haber
 • Rahmetli, RABİA KORKMAZ
  MEHMET GÜNEŞ TAZİYE EVİ

 • Rahmetli, MEHMET ALİ KORKMAZ
  BİNİZİT TAZİYE EVİ

 • Rahmetli, MÜKAİL BAL
  ONİKİLER TAZİYE EVİ

 • Rahmetli, HAYDAR GEREKLİ
  YAVUZLAR TAZİYE EVİ

 • Rahmetli, FATMA TEMİZOĞLU
  KARAKÖPRÜ TAZİYEE EVİ

 • Rahmetli, HATİCE UZUNOĞLU
  KAYSI TAZİYE EVİ

 • Rahmetli, VEYSİ AİŞEOĞLU
  ÖZLEK CAMİİ TAZİYE EVİ

 • Rahmetli, SAKİNE CEYLAN
  SEFALİYE CAMİİ TAZİYE EVİ