PLATONİK AŞK

Merhaba değerli okurlarım. Bu hafta yazımda karşılıksız bir aşka değineceğim. Gönderilme

76103 Okunma

Merhaba değerli okurlarım.

Bu hafta yazımda karşılıksız bir aşka değineceğim. Gönderilmemiş mektuplara değineceğim. Belki hepimiz yaşamışızdır bu duyguları, Kimimiz öğretmenimize aşık olmuş, kimimiz aşık olup ta söyleyememiştir. Karşılıksız bir aşk hikayesi bu. Çocuk Zengin bir kıza aşık olmuş ve yazdığı mektubu veremeden bitmiş aşk. Keyifle okuyacağınız bir mektup. Çocuk şöyle Başlamış Mektubuna:

X’cim Merhaba;

            Lafa Nasıl Gireceğimi Bilemiyorum. Bir Türlü Cesaretimi Toparlayıp Sana Açılamadım. Direk Söylemek isterdim sana ama maalesef cesaret edemedim. Bazen Topluyorum Cesaretimi, Karşına Dikilip Söyleyeceğim Sana Olan Duygularımı Diyorum. Seni Görünce Bütün Kürekleri Boşa Çekmiş Oluyorum. Seni Görünce Ter Basıyor, Kızarıyorum, Avuçlarımın İçi Terliyor. Kalbim Ürkek Bir Kuş misali Titriyor, Yerinden Fırlayacak Sanki. Korkuyorum da seni kaybetmekten, bir daha görememekten.

            X Seni Gördüğüm Günden Beri Dengem Değişti. Günüm Geceye, Gecem Güne Karıştı. Ne Uyuyabiliyorum Nede Gözümü Kapayabiliyorum. Ne Zaman Gözümü Kapamak İstesem Yüzün Geliyor Gözlerimin Önüne. Ne Zaman Uykuya Dalacak Gibi Olsam Hayaline Dalıyorum. Ben Artık O Eski Ben Değilim.

            X’ cim  Kendimle Çok Boğuştum söyleyip söylememek için. Kendimle Şuan İç Savaş Halindeyim. Gönlümün Bir Tarafı Zalim Esat, Diğer Tarafı İse Özgür Suriye ordusu Gibi İç Savaş Halinde Şuan. Çok Direndim Kendime, Çok Kavga Ettim Kendimle, Çok Uğraştım Vazgeçmek İçin Bir Türlü Başarılı Olamadım. Çünkü Biliyorum Benimkisi Boş Bir Çaba, Benimkisi Sadece Bir Hayal, Güzel Bir Rüya.

            X İnan Sana Olan Duygularım Çok Farklı, Bilmiyorum Neden Böyle Sanırım İlk Defa Aşık Olduğumdan, Çünkü Hiç Böyle Olmamış Bu Duyguları Yaşamamıştım. Yani Senin Anlayacağın Aklımı Başımdan Aldın Mecnun Ettin Beni. Sağa Baksam Seni Görüyorum, Sola Baksam Seni Görüyorum. Gözümü Kapasam Sen Varsın. Nasıl Olacak Bilmiyorum.

            X  İnan Sana Olan Duygularımda Zerre Kadar Menfaat Gözlemiyorum. Sana karşı Olan Duygularımda, Senle Olan Düşüncelerimde Ve Senle Kurduğum Hayallerimde Kesinlikle  geçici bir heves olmadığını, Cinsellik le de  alakalı olmadığını Bilmeni İsterim. Ben Sadece Seni Uzaktan Sevmeyi Seviyorum. Biliyorum Benimkisi Tek Taraflı, Platonik Sadece. Sanırım Öylede Kalacak. İmkansız bir aşk gibi görünüyor. Senden Bana Karşılık Vermeni, Beni Sevmeni Beklemiyorum. Beklesem de Karşılık Vermeyeceksin Onu Da Biliyorum. Benimkisi Ümitsiz Bir Vaka Sadece. Ama Şunu Bil Sana Aşığım Seni Delice Seviyorum. Sana En Ufak Bir Zarar Gelecekse, Bana Gelsin, Ufacık Bir Yerin Sızlıyacaksa, Ağrıyacaksa Benim Sızlasın, Benim Ağrısın İsterim. Sana Gelecek Bir Dert Bir Bela Varsa Senden Önce Beni Bulsun İsterim. İnan Şuan Bana Öl desen Ölürüm.  Seni O Kadar  çok Seviyorum Ki Bir An Olsun Bile Üzülmeni İstemem. Hep Gül Ya. Sen çok acı çekmişsin. Daha gülmek senin hakkın. Sana Gülmek O Kadar Çok Yakışıyor Ki. Sen Bunu Hakkediyorsun.

            X Belki İnanmayacaksın Duygularıma Belki Yalan Söylüyorsun Diyeceksin Ama İnan Söylediklerimde Zerre Kadar Yalan Yok. Seni Sevmemde Sana Aşık Olmamda Sadece Aşk Var, Saflık Var. Aşkı Ve Saflığı Da Ben Sadece Sende Görüyorum, Yüzün O Kadar Masum Ve Güzel Ki. Tabiri Caizse Tapıyorum Sana Diyebilirim.

X’cim İnan Sana Olan Duygularımın Kelimelerle Tarifi Yok. Ben Sadece Seni Seviyorum. Hemde Tapılacak Kadar Aşığım Sana, Sana Aşkımı Nasıl İspat Etmemi İstersen Söyle İspatlayayım. Benim İçin Öl De Gözümü Kırpmadan Atayım Kendimi 3. Kattan Aşağıya, Atmayan Şerefsizdir.

            X Son Olarak Sana Şunları Söylemek İstiyorum. Sana Aşık Oldum. Sana Aşık Olduğum İçin Özür Dilerim. Sana Kesinlikle Bana, Aşkıma Karşılık Ver Demiyor, Baskı Yapmıyorum. Karşılık Vermeni De Beklemiyorum. Bu Aşkın Karşılıksız Olduğunu, Tek Taraflı Olduğunu, Platonik Olduğunu Bile Bile Seni Sevdim. Sana Aşık Oldum. Sadece Şunu Bilmeni İstiyorum. Seni Çok Ama Çok Seviyorum. Ölene Kadar Da Seveceğim. Belki Bu Satırları Da Boşuna Yazıyorum, Belki Bu Mektubu Da Sana Verme Cesaretinde Bulunamayacağım, Belki Aşkımı Sadece İçime Gömeceğim. Belki Kendimle Hep İç Savaş Halinde Olacağım. Ne Olursa Olsun Seni Hep Seveceğim. Böyle Şeyler Belki Yakışıksız Bizim İçin, belki örf adetlerimiz de yok ama Gönlüme Laf Geçiremedim Bir Türlü. Hep O Baskın Çıktı. Hep O Kazanan Oldu. İstersen Bunları hiç sana yazmamışım kabul et. Ben sana bir şey söylemedim tamam mı?

            X Hayatın Boyunca Mutlu olmanı Diliyorum. Dünyanın Tüm Güzellikleri Senin Olsun. İnan Sen Her Şeyin En Güzeline Layıksın. Her Şey Gönlünce Olsun Be Güzelim. Uzaktan Da Olsa, Platonikte Olsa Seni Sevmek Çok Acı, Acı Olduğu Kadar Da Çok Güzel. Yeniden Görüşmek Dileğiyle.

İmza Fakir ve Gururlu Çocuk.


  1. Yorum Yapan : URFALI63

    HARİKAYMIŞ VALLA

  2. Yorum Yapan : URFALI63

    HARİKAYMIŞ VALLA