Perçi Kıraathanede vatandaşla buluştu

Birecik Kaymakamı Kadir Perçi Vatandaşlarla bir araya geldi.

5775 Okunma
Birecik İlçe Kaymakamı Kadir Perçi, mesaisinin büyük bir bölümünü vatandaşlarla tanışmaya, kucaklaşmaya, dertlerine ortak olmaya, görüş ve sorunlarını dinlemeye ayırdı. Meydan Mahallesinde Cadde üzerindeki dükkân ve mağazaları tek tek dolaşarak esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunan Birecik İlçe Kaymakamı Kadir Perçi, esnaf ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
 
Vatandaşların Çay İkramını Geri Çevirmedi..
Esnafların çay ikramını geri çevirmeyen Birecik İlçe Kaymakamı Kadir Perçi, onlarla birlikte oturarak icra ettikleri meslek ve karşılaştıkları problemler hakkında sohbet etti. Esnaf ve vatandaşlara bir sıkıntılarının olup olmadığını sordu. İlçemiz ile ilgili konularda önerilerini dinledi. 
 
Yoldan Geçen Vatandaşlarla da Sohbet Etti..
Zaman zaman yoldan geçen vatandaşlarla da ayaküstü görüşen ve sorunlarını dinleyen Birecik İlçe Kaymakamı Kadir Perçi, bu sorunları Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Mehmet Yaşar KARAOĞLU’na not aldırarak imkânlar ölçüsünde gereğinin yapılması talimatını verdi.
 
Kıraathanede Vatandaşlarla Bir Araya Geldi..
Cadde üzerinde bulunan kıraathanelerde zaman geçiren vatandaşlarla da bir araya gelen Birecik İlçe Kaymakamı Kadir Perçi vatandaşlarla çay içerek bir süre sohbet edip dertlerini dinledi.
 
Vatandaşın Sorularını Bir Bir Yanıtladı..
Bir esnafın ilçemiz hakkında merak ettiği eğitim, yol, içme suyu, elektrik ve doğalgaz gibi konularda sorduğu soruları samimiyetle cevaplayan Kaymakam, bu konularla ilgili yatırımların ve çalışmaların hangi aşamada olduğu ile ilgili vatandaşa bilgi verdi. Kaymakam Kadir PERÇİ’nin ziyaretine şaşıran ve bir o kadar da sevinen esnaflar; kaymakam bey’e teşekkür ederek bu tür ziyaretlerini sürdürmesi talebinde bulundu.
 
 
Etiketler Kadir Perçi Birecik Esnaf Ziyaret Kıraathane