Hilvan’da Yılın Son Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

Hilvan’da muhtarlar 2017 yılında son kez bir araya geldi.

3208 Okunma
İlçemiz Kaymakamlığı Toplantı Salonunda  düzenlenen 2017 yılının son muhtarlar toplantısı, Kaymakam Halid YILDIZ başkanlığında yapıldı.
 
İçişleri Bakanlığının talimatı doğrultusunda "Vatandaşla Buluşma" kapsamında peryodik olarak yılın belirli günlerinde yapılan  Muhtarlar Toplantısında güvenlik, altyapı, enerji(elektrik), sağlık vb. konuları ele alındı. Toplantıda, daire amirleri kurumlar tarafından yapılan çalışma ve hizmetlerle ilgili muhtarlar bilgilendirerek, muhtarların sorumlu oldukları mahalleriyle alakalı talep ve sorunları değerlendirildi.
 
Toplantıya Kaymakam Halid YILDIZ’ın yanı sıra Belediye Başkanı Aslan Ali BAYIK, İlçe Jandarma Komutan V. İsmail TANRISEVER, İlçe Emniyet Müdür V. Nuri SARIYAR, ilgili  kurum müdürleri ve muhtarlar katıldı.
 
Hilvan Kaymakamı Halid YILDIZ, muhtarlarla yapılan aylık toplantıların verimli sonuçlar doğurduğunu, 2018 yılında düzenli olarak bir araya gelmeye devam edeceklerini belirterek muhtarların vatandaşların sorunlarına kayıtsız kalmamalarını, notlar alarak bunu toplantılarda kendileriyle paylaşmalarını istedi. Bu yolla ilçede problemlerinin daha hızlı ve etkili bir şekilde çözüme kavuşacağını belirtilerek, katılımlarından dolayı muhtarlara teşekkür etti.
 
 
Etiketler Hilvan Muhtarlar Toplantısı 2017