ŞUTSO Meclis Üyeleri’nin Eğitim Programı Sona Erdi

ŞUTSO’da Meclis üyelerine yönelik “Liderlik ve Vizyoner Kimlik”konulu eğitim verildi.

1844 Okunma
Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Meclis Üyelerine yönelik, farkındalık oluşturma temelli “Liderlik ve Vizyoner Kimlik”konulu eğitim programı sona erdi.
 
Boğaziçi Üniversitesi Saha Projeleri Direktörü Soner Şahan tarafından verilen eğitim Antakya Ottoman Palace Thermal Resort’ta, 5-7 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirildi.Eğitim Programına; ŞUTSO Kayyum Heyeti Başkanı İsmail Demirkol, Kayyum Heyeti Üyeleri Hasan Fehmi Hayırlı, Mehmet Emin Bayaslan, Meclis Başkanı Mustafa Taş, Meclis Başkan Yardımcısı M. Reşat Karadeniz, Genel Sekreter Yardımcısı İbrahim Hayırlı ile 40 Meclis Üyesi katıldı.
 
Gerçekleştirilen eğitim programının ardından bir değerlendirme yapan ŞUTSO Kayyum Heyeti Başkanı İsmail Demirkol,  “Şanlıurfa iş dünyasında önemli pozisyonlarda bulunan Meclis Üyelerimizin, mevcut özelliklerinin yanı sıra vizyoner kimlik ve liderlik özelliklerine katkı sağlamasını düşünerek, alanında uzman hocamız Soner Şahan tarafından gerçekleştirilen eğitim programıoldukça verimli geçti. Katılan meclis üyelerimize ve emekleri için Soner Şahan hocamıza teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.
 
 
Etiketler ŞUTSO Şanlıurfa Liderlik Vizyoner Kimlik