Vekil Akyürek’in Odası Ziyaretçilerle Dolup Taşıyor

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Akyürek’e ziyaretler devam ediyor.

3167 Okunma
Şanlıurfa’nın en çok sevilen milletvekillerinden biri olan Mehmet Akyürek TBMM’deki odasının kapılarını sonuna kadar açıyor. Hem hemşerilerinin hem de Ülkedeki vatandaşların sorunlarını yakından takip eden Akyürek vatandaşların sorunlarına çözüm aramaya devam ediyor. Akyürek’in TBMM’ odasında son olarak 
Viranşehir Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Garip Köroğlu ve Ak Gençlik kolları temsilcilerini misafir etti. Öte yandan Milletvekili Akyürek'i ziyaret edenler arasında TBMM muhabiri Murat Polat, TBMM, Fotoğrafçısı Orhan Aydemir, Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Kemal Barlak ziyarette bulunarak istişarede bulundu.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Akyürek şu ifadelere yer verdi; “Bizleri makamımızda ziyaret eden Viranşehir Gençlik Kolları Başkanı Sn. Mehmet Garip Köroğlu ve Ak davaya gönül vermiş, Ak gençlik kollarımıza, TBMM, muhabiri Sn. Murat Polat'a, TBMM, Fotoğrafçısı Sn. Orhan Aydemir'e ve Büyükşehir Belediye Meclis üyemiz Sn. Kemal Barlak Bey’e ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederim...” Dedi.
 
 
Etiketler Mehmet Akyürek Şanlıurfa Viranşehir Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Garip Köroğlu