Birecik Emniyeti Zehir Tacirlerine Göz Açtırmadı

Birecik Emniyet Müdürlüğü 2017 yılında da zehir tacirlerine göz açtırmadı.

3664 Okunma
Birecik İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri 2017 yılında özellikle uyuşturucu madde konusunda ilçe genelinde başarılı operasyonlara imza atarak satıcı ve yetiştiricilere büyük darbe vurdu.
 
Halkın huzur ve güvenliği ile özellikle gençleri hedef alan zehir tacirlerinin etkisiz hale getirilmesi konusunda 2017 yılında başarılı operasyonlar gerçekleştiren Birecik İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, yapılan operasyonlar sonucunda yıl içerisinde 50 kişiye işlem yapmış, bu kişilerden 40’ı adli mercilerce tutuklanmıştır.
 
Birecik İlçe Emniyet Müdürlüğü ekibinin 2017 yılı içerisinde yaptığı başarılı operasyonlar sonucunda 150 kilogram esrar, 174152 kök hint keneviri, 64,5 gram eroin, 20,02 gram Metanfetamin, 172 gram kokain ve 866 adet uyuşturucu hap ele geçirildi.
 
Her mahallede, caddede, sokakta ve ilçenin her alanında olacaklarını belirten Birecik İlçe Emniyet Müdürü Levent EKER: “2018 yılında da uyuşturucu tacirleri ile var gücümüz ile mücadele edeceğiz, halkımızın huzuru, güvenliği ve gençlerimizin geleceği için zehir tacirlerine asla geçit vermeyeceğiz” dedi.
 
Birecik Kaymakamı Kadir PERÇİ, bu başarılı çalışmalardan dolayı Birecik İlçe Emniyet Müdürü  Levent EKER’i ve tüm emniyet müdürlüğü personellerini tebrik ederek bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi. 
 
 
Etiketler Birecik Zehir Tacirleri Birecik Emniyet Müdürlüğü Levent Eker